نتایج جستجو برای عبارت :

کارآموزی، آنگونه که باید باشد.

بعد زمان زیادی از رویش می‌گذرد. چندین فصل. چندین سال. چندین انسان. چندین خاطره. چندین سنگ قبر. چندین زخم. همه چیز تمام می‌شود و حساب‌ها تسویه و دفترها بسته؛ و سپس، در ناگاه‌ترین زمان و بدجاترین مکان ممکن، یک روبه‌رویی مزخرف رخ می‌دهد. بعد... بعد هیچ نمی‌شود. نشود هم. بهتر. بعد فقط می‌خندد انسان. تلخِ تلخ که می‌گویند آدم‌ها. آنگونه. تلخِ تلخ...
کتاب باید كسی از میان ما به كشتن كتاب برخیزدشاعر: فرهاد وفایی

چشم هایششروع ویرانیو من آن دورترین شهر زیر آوارمکه هیچ ، هیچ ، هیچامیدِ نجاتم نیست
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
نیایش صبحگاهی
خدایا آنگونه زنده‌ام بدار که نشکند دلی از زنده ‌بودنم و آنگونه بمیرانمکه کسی به وجد نیاید از نبودنم...
خداوندا تو را ستایش می‌کنم زیرا وقتی در تنگنا بودم و تو را طلبیدم فریاد برآوردم و از تو کمک خواستم تو به دادم رسیدی  خدایا رحمت و محبت تو دائمی است آنانی که به تو امیدوارند هرگز سرافکنده نخواهند شد
بخند
مهرفوری زمان آرزوی سلامتی و تندرستی برای شما عزیزان میکند و اگر هر کار مهری چه مهرژلاتینی چه مهرلیزری و مهرساده ما در خدم

ساقیا سایه ابر است و بهار و لب جوی
من نگویم چه کن ار اهل دلی خود تو بگوی

"حافظ"

در آخرین نامه ‌ات از من پرسیده بودیکه چه سان تو را دوست دارم؟عزیزکم،
همچون بهارکه آسمان کبود را دوست دارد.همچون پروانه ‌ای در دل کویریا زنبوری کوچک در عمق جنگلکه به گل سرخی دل داده استو به آن شهد شیرین ‌اش.آری، من این‌گونه تو را دوست دارم.همچون برفی بر بلندای کوهیا چشمه‌ای روان در دل جنگلکه تراوش ماهتاب را دوست داردعزیزکم،آنگونه که خودت را دوست داری،آنگونه
در بسیاری از موارد مقاومت در برابر پذیرفتن حرکت و نوپدیدی از اینجا بر می خیزد که ما نمی توانیم بر عادت راسخ خود که " در فضا گنجیدن " اشیاء باشد، فائق آییم و نیز ناشی از این است که ما ناآگاهانه[و آگاهانه] به افکار خاصی پایبندیم. خصوصا به متافیزیک بودن.Milic Caper,"  Change"
ما، مولد تمامی ابعادیم. هر حادثه ای که رخ می دهد حاصل ماست. گردش زمان از ماست. آنچه اتفاق می افتد زاییده ی آمیزش ماست با رویا . ما رویا می پردازیم و رویا واقعیت می شود. رویا را ما واقع می ک
گیسو به گل آراسته ای، لب به تبسم
خاموشی و در خامشی ات صوت و سخن گم
می خوانی ام اما نه بدان سان که خلایق
می بینمت اما نه بدانگونه که مردم
از جسم رها نیستی اما ز لطافت
افزون تر از آنی که درآیی به تجسم
دور از منی آنگونه که عقل از دل و با من
اندوه تو نزدیک تر از لب به تکلم
لب باز مکن تا که ندانند خلایق
آن میوه ی ممنوعه نه سیب است نه گندم
خاموشی ات اینگونه که دریای معانیست
بر خاکِ  تکلّم چه نیازی به تیمم
رضا طهماسبی
زیبا
زیبا هوای حوصله ابری استچشمی از عشق ببخشایمتا رود آفتاب بشویددلتنگی مرا
زیباهنوز عشقدر حول و حوش چشم تو می چرخداز من مگیر چشمدست مرا بگیر و کوچه های محبت رابا من بگردیادم بده چگونه بخوانمتا عشق در تمامی دل ها معنا شودیادم بده چگونه نگاهت کنم که تردی بالایتدر تندباد عشق نلرزد
زیباآنگونه عاشقم که حرمت مجنون رااحساس می کنمآنگونه عاشقم که نیستان رایکجا هوای زمزمه دارمآنگونه عاشقم که هر نفسم شعر است
زیباچشم تو شعرچشم تو شاعر استمن دزد شع
صبوری نیز راه گریه را بر من نمی گیردکسی راه مسافر را دم رفتن نمی گیردمرا آنگونه می خواهی که می خواهی، چه می خواهی؟غباری را که توفان نیز بر دامن نمی گیرد؟من از ترس جدایی حرف هایم را نخواهم خوردصدای کوه، زیر ریزش بهمن نمی گیردتو در هر جامه ای باشی به چشم عشق زیباییکسی که اهل دل باشد سراغ از تن نمی گیردامان از دل که می گوید بزن بر طبل رسواییولی دیوانگی های مرا گردن نمی گیردمرا چون دیگران دلخوش به تنهایی مکن ای عشقکه تنهایی در این دنیا تو را از من
در میان نوشته هایم دخترکی پیداست، با انبوهی از درد و گلایه ها.
دخترکی که آنگونه هم که فکر میکند ،زندگی سخت نیست، فقط تحمل و صبر میخواهد،تلاش و جان کندن میخواهد رسیدن به هدف.
به خصوص هدفی که والا و بزرگ باشد.........
دلم برای دخترک میسوزد،دخترکی که هنوز اول راه است و از بدی ها و سختی های دنیا چیزی ندیده ،این گونه غمگین و ناامید است.وای به حال................

....به خدا شکایت میکنم از مردمی که در جهالت زندگی می کنند وبا گمراهی می میرند،در میان آنها ،کالایی خوارتر از قرآن نیست اگر آن را آنگونه که باید بخوانند؛ومتاعی سود آور و گرانبهاتر از قرآن نیست اگر آن را تحریف کنند؛در نزد آنان،چیزی زشت تر از معروف،و نیکو تر از منکر نمیباشد.
نهج البلاغه خطبه ۱۸ روانشناسی مدعیان دروغین قضاوت
همگان می دانیم که برای ازدواج، تحقیق لازم است،کسانی که با چشم باز انتخاب کردند بعد از زندگی مشترک کمتر به مشکل لا ینحل برخورد نمودند! 
درصد قابل توجهی از ازدواجهای عاشقانه که لبریز از احساسات جوانی و توام با ناپختگی است بعد از مدت کوتاهی به بن بست رسیده است که اگر شناخت کافی در منش و رفتارهای طرف مقابل وجود داشت بن بستی هم وجود نداشت!
منطقی و معقول است برای تحقیق باید به افرادی مراجعه کرد که مورد وثوق و اعتماد باشند و اطلاع کافی از شخص مورد ن
نرده حفاظ شاخ گوزنی
یکی از رایج ترین انواع حفاظ هایی که مورد کاربرد قرار می گیرد حفاظ شاخ گوزنی است.
این گونه نرده ها به راستی به دلیل شباهت زیادی که به شاخ گوزن دارند به این اسم شهرت مکشوف اند.
خرج این گونه نرده ها نسبت به دیگر نرده ها بالاتر است.
هرچند که برای این محصولات به راستی محدوده قیمت مشخصی هستی ندارد
و می توان گفت که بها نرده ها به شمار شاخه، پهنا و ارتفاع آنها پیوستگی دارد.
این گونه حفاظ شاخ گوزنی معمولا برتری های بسیاری دارد
که از آ
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیزان

انتظار داشتن یک جامعه منظم و قانون مدار وقتی که قانون بر اساس سلیقه ی افراد بنا می شود و مجریان قانون نیز به اجرای سلیقه ای آن می پردازند و علاقه ای به نظم نشان نمی دهند انتظاری بیهوده است، از این رو لازم است که یک مجری منظم، قانون خدانهاد را در جامعه آنگونه که وضع شده است، اجرا نماید. این یکی از فلسفه های اعتقاد به مهدویت است.

محسن دیناروند
ره‌نشان هم ماجرایی شده، 
انبوهی از دغدغه سرمان خراب کرده و گوشه‌ای نشسته و با اعوان و انصار رسانه‌چی‌اش، به ریش نداشته چند دانشجوی فنی احتمالا از همه جا بیخبر می‌خندد.
واضح است که ابرقدرتِ ابرکمال‌خواه شریف، آنگونه بزرگمان نکرده_که شاید اصلا بزرگ نکرده_ که ساکت بنشینیم و بگذاریم حریف‌های قدر در زمین قمار مراحل بالاتر و وصل شدن به فلانک و بهمانک بتازند!
بعد از ریسمان الهی، به هر ریسمانی چنگ می‌زنیم تا ردپای مورچه‌ای جلو بیفتیم و به آن
اوقاتی هست که دلم جوری میگیرد و حالم آنگونه دگرگون میشود که دیگر زمام از دست خارج میشود.. نمیدانم به چه کسی رو بزنم، با چه کسی صحبت بکنم، خجالت میکشم، نمیخواهم باعث ملال کسی بشوم، بیش از این زحمت و بار کسی باشم.. حالم بهم میخورد، بهم میخورد زمینم تار میشود آسمانم و از دست میرود زمان... حتی الا بذکرالله هم انگار افاقه نمیکند... کاش صاحب نفسی بود به او رو میزدم، نمیدانم شاید یکی از شما که از سر اتفاق هم میخوانید یا دنبال میکنید هم دعایتان بگیرد.. خد
و اگر در راه معشوق گام نهی ...
باید که به او دل سپاری. 
و اما معشوق نیز اگر لایق باشی، باید که به تو چشم عطا کند... از این رو عشاق زمینی همواره خیره در چشم معشوق خویشند... 
و اگر دل دادی ... بدان که بیدل شوی و عریان... و فهمی در خویش نداری و همگی چون او شوی... و از آنجا که با چشمان معشوق به عالمیان نگری... عالمیان را آنگونه بینی که باید باشند، نه انگونه که هستند و تو را تاب و توان دیدن با چشم معشوق نیست... 
 نمیدانم دلم به  دنبال چه می گردد 
 در کنار آن درخت های انار که برروی خاک ایستاده اند و موهایشان را پریشان کرده اند تا گلهای کوچک کنارشان پژمرده نشوند زیر آفتاب تابستان 
 نمی دانم چه چیزی قلبم رافشارمی دهد زمان فهمیدن بوی پاییز و آن صدای مبهم غریب که همیشه بامن است چه می گوید؟
نمی توانم بفهمم که در زوزه باد چه چیزی نهفته است که من را دیوانه می کند 
 غربتی را میشناسم که درغروب روز رفتنم دقیقا همانجا که دررویا دیده ام منتظرمن است 
چه می خواهد

پیش از آنکه سقراط را محاکمه کنند از وی پرسیدند:بزرگترین آرزویی که در دل داری چیست؟پاسخ داد: بزرگترین آرزوی من این است کهبه بالاترین مکان آتن صعود کنم و با صدای بلند به مردم بگویم:ای دوستان چرا با این حرص و ولع بهترین و عزیزترین سال های زندگی خود رابه جمع ثروت و سیم و طلا می گذرانید،در حالیکه آنگونه که باید و شاید در تعلیم و تربیت اطفالتانکه مجبور خواهید شد ثروت خود را برای آنها باقی بگذارید،همت نمی گمارید؟!

تعداد بدنیا آوردن فرزند، بسته به تصمیم و نظر زوج ها دارد. برخی ترجیح می دهند فقط به یک فرزند بسنده و برخی هم حتی با وجود سه فرزند هنوز احساس می کنند که خانه شان آنگونه که باید شلوغ نیست. اینکه چه تعداد فرزند لازم و نیاز است بسته به هر خانواده متفاوت خواهد بود. بسته به شرایطی که پدر و مادرها از وضعیت مالی، اشتغال، و بعد روانی و اعصاب  متنغیر خواهد بود.

ادامه مطلب
پاورپوینت های درسی یکتا از طریق های امروزین آموزشی است . با استفاده از پاورپوینت های درسی و اسلاید دروس مخصوصا برای دروس زبان انگلیسی ، عربی ، ریاضی ، کیمیا ، فیزیک ، حسابان ، هندسه ، جامعه شناسی است . پایه دهم و پایه یازدهم از مقاطعی هستند که در وب آموزه پوشش داده شده اند . مایکروسافت پاورپوینت (Microsoft PowerPoint) یک برنامه نمایشی آماده در کل جا توسعه مکشوف برای سیستم‌عامل‌های مایکروسافت ویندوز و Mac OS می‌باشد. در بسیاری از موارد به همراه کسب و کار
بسم الله

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ
خدا اراده کرد و آغاز کرد، خدا قلم را اختیار کرد و آغاز کرد، قلم این شگفت آفریده خداوند که اسرار نهان را به جهان می آورد. گاهی می بایست دوباره آغاز کرد و به خیال تقلید قلم اختیار کرد تا آنگونه رقم زد که او می خواهد.
قلم زدن را دوست دارم، هر چند چون نوجوانی مبتدی با نگاشته های ناموزون و عجیب و پر غلط، اصلا اینکار را خدا به ما آموخته تا گاهی که از خودی خود بیگانه می شویم آینه خودش را از آن اعماق وجو
کاش شورای نگهبان مجوز قانونی برای  رسانه ای کردن عدم احراز یا رد صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس را داشت ، رسانه ای کردن دلیل یا دلایل عدم احراز یک نماینده ،شاید معایبی داشته باشد اما حُسن آن این است که هجمه های ناجوانمردانه به شورای محترم نگهبان کاهش می یابد.
گاهی واقعیت آنگونه که می پنداریم ، نیست!! 
اگر آنگونه که با تلفن همراهتان برخورد می‌کنید؛ با همسرتان برخورد میکردید، اکنون خوشبخترین فردِ دنیا بودید!!!
اگر هر روز شارژش می‌کردید؛ باهاش در روز از همه بیشتر صحبت می‌کردید؛ 
پایِ صحبت‌هایش می‌نشستید؛ 
پیغام‌هایش را دریافت می‌کردید؛ 
پول خرجش می‌کردید؛ 
دورش یک محافظ محکم می‌کشیدید...
در نبودش احساسِ کمبود می‌کردید؛ 
حاضر نبودید کسی‌ نزدیکش شود؛ 
حتی  مطالبِ خصوصیتان را به حافظه‌اش می‌سپردید؛ 
همیشه و همه‌جا همراهتان بود،
بله ممکن است دیگران رفتار ما را نفهمند، اما چه باید کرد؟
اگر دیگران انتظار داشته باشند که فقط کارهایی انجام دهیم که آنها بفهمند و تصمیم هایی بگیریم که آنها دلیلش را درک کنند، یعنی عملاً انتظار دارند آنگونه که آنها زندگی کرده اند زندگی کنیم!
بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضداجتماعی هستیم اما به این می ارزد که خودمان باشیم. 
تا زمانی که رفتار ما و تصمیم های ما به کسی آسیبی نمیزند ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی ها که با این توضیح خو
از بدو تولد، طفل شروع به ساخت منِ خود، و شکل دهی روابطِ من با دنیای
بیرون می کند. نفس در پیدایش و شکل گیری وام دار بدن است، اما این به آن
معنا نیست که نفس معلول بدن باشد. بدن ،زمینه ی ظهور نفس را فراهم می کند
لکن نفس در بقاء و دوام مستقل از بدن و شرایط بدن است. نفس یا منیّت، صرفا
متاثر از بدن یا دنیای درون نیست. بلکه شدیدا از محیط خارجی و دنیای بیرونی
هم اثر می پذیرد. پنج سال اول طفولیت دورانی کلیدی و سازنده در نفسانیتِ
فرد است. شکل گیری منیّتِ ط
واقعیت دقیقا چیست؟
آیا ما جهان را آنگونه که تصور می‌کنیم، می‌بینیم؟
یا
چیزی که واقعا وجود دارد را مشاهده می‌کنیم؟
آیا واقعیت
فقط یک بازتاب ذهنیست؟
و آیا ذهن
است که واقعیت اصلی را پوشانده است؟
اگر
اینطور است؛ چطور از لایه ذهن عبور کنیم تا بتوانیم هرچیزی که همانطور است، ببینیم؟
تازه دارد فهمم میشود چه بر سرم رفته است... اگر تمام اشعار ابتهاج و منزوی و شهریار را هم ممزوج کنم، باز هم کفاف دردهایم نمیشود... آنقدر دلگیرم که گویا جهان در برابر دلمرده است، به راستی مرگ واژه باشکوهی است برای اینگونه زیستن.. نمیدانم، این سکوت، این تحمل، این فریاد، این ناشکیبایی از کجا در وجودم رخنه کرد... هر چه تبر هم بزنم فایده نکند، انگار بعضی چیزها از درون فاسد شده است.. عزیز من! از من بشنو... آنقدر حیرانم که به جامی هم جمی جهان‌نما را بنگرم و
مناظره حضرت آقا امام صادق علیه السلام با ابو حنیفه در مورد بطلان قیاس
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است:
محمد بن عبید، عن حماد، عن محمد بن مسلم قال: دخل أبو حنیفة على أبی عبد الله علیه السلام فقال له: إنی رأیت ابنك موسى یصلی والناس یمرون بین یدیه فلا ینهاهم، وفیه ما فیه فقال أبو عبد الله علیه السلام: ادع لی موسى، فلما جاءه قال: یا بنی إن أبا حنیفة یذكر أنك تصلی والناس یمرون بین یدیك فلا تنهاهم، قال: نعم یا أبه إن الذی كنت اصلی له كان أقرب إ
گیسو به گل آراسته ای، لب به تبسم
خاموشی و در خامشی ات صوت و سخن گم
می خوانی ام اما نه بدان سان که خلایق
می بینمت اما نه بدانگونه که مردم
از جسم رها نیستی اما ز لطافت
افزون تر از آنی که درآیی به تجسم
دور از منی آنگونه که عقل از دل و با من
اندوه تو نزدیک تر از لب به تکلم
لب باز مکن تا که ندانند خلایق
آن میوه ی ممنوعه نه سیب است نه گندم
خاموشی ات اینگونه که دریای معانیست
بر خاکِ  تکلّم چه نیازی به تیمم
رضا طهماسبی

#علامه_طباطبایی
#مراقبه_به_چه_معناست⁉️
#مراقبه یعنی توجه باطنی انسان به #خدا و روی نگرداندن از آن در همه ی احوال است. مراقبه کمالی است که انسان را به مقصد نزدیک، بلکه به مقصد می‌رساند مراقبه این است که انسان در اوقات بیداری از اول صبح تا هنگام خواب از یاد خدا غافل نباشد و تمام گفتار و کردارش برای خداوند متعال و جلب رضای او باشد، او را همه جا حاضر و بر کارهای خود ناظر بداند و خویشتن را در #محضر او بیابد. و در روایت آمده است: #حدیث
خدا را آنگونه
مولانا محی الدین بن بدرالدین اناری از اخترشناسان سده 10 هجری قمری بوده است.شاه عباس صفوی به این شتاره شناس اناری،اعتقاد زیادی داشت.
مولانا محی الدین بن بدرالدین انار،سال1012 هجری قمری را سالی پرحادثه پیش بینی کرده بود که همین گونه هم شد.دراین سال،شاه عباس صفوی به ارمنستان لشکرکشی کرد.شاه عباس در این مقطع،پس از فتح تبریز،اقدام به باز پس گیری ولایات از دست رفته ایران در آذربایجان،ارمنستان،گرجستان و شروان نمود که در زمان پدرش از ایران جدا گشته
عالم و آدم چپ و تو راست باشآنچنان حق سیره‌ات آراست باش
راه پنهانی رو خود را سِیر کنوانگهی آنگونه جان پیداست باش
مشت گِل وا کن عبور روح بینهمچو آن خویشی که بی‌پرواست باش
همره بادی که از بی‌سوست رو همچو آن جانی که بی‌همتاست باش
عقل گوید مرگ و دیگر هیچ نیستهمچو آن هیچی که از خود خاست باش
عشق گوید هیچ هست و هیچ مستآنچنان هستی که از خود کاست باش
مست باش و راه بین و روح شوهمدم آن «او» که نامیراست باش
حلمیا بی‌گاه شد پرواز کندر دمی آن خانه که بی‌ج
اذان آخر
طبیبا وامکن زخم سَرَم را
مسوزان قلب زینب دخترم را
طبیبا کار من از درمان گذشته
زد آتش زخم سر این پیکرم را
طبیبا نسخه ننویسی که باید
اجل برچیند امشب بسترم را
ببند آنگونه فرقم را که در قبر
نبیند فاطمه زخم سَرَم را
من آن یارم که شستم در دل شب
تن خونین تنها یاورم را
درود زندگی را گفتم آن روز
که زد در کوچه قنفذ همسرم را
در و دیوار مسجد هست شاهد
که من گفتم اذان آخرم را

ستاره
اگر واقعاً قران و سنت در  مسائل عفت عمومی زنان این همه دقت ها ارائه می دهد،آیا در رسانه ها
مجاز است که شوخی مردان و زنان و مصاحبه آنها با یکدیگر و خوش و بش کردن خارج از حد معمول را
جایز شمارد و آنها را پخش کرد؟
آیا در  حکومت اسلامی جایز است که در فرودگاه ها و مراکز عمومی،با قصد و عمد،زنانی را برای پیام رسانی انتخاب کنند که صدای لطیفی داشته باشند آنگونه که به ذائقه شنوندگان خوش آید؟
آیا این امر با شریعت اسلام مطابقت دارد؟و یا موافق دستورات سور
بنا به گزارشی از نیویورک تایمز، تلگرام قصد دارد که ارز دیجیتال مخصوص به خود، گرام (Gram) را تا دو ماه آینده ارائه کند.
این ارز دیجیتال که مدت‌های موضوع داغی برای بحث بود، از ساختاری غیرمتمرکز، درست مانند بیت کوین بهره خواهد برد و در کیف پول مخصوص به خودش با نام کیف دیجیتال گرام، ذخیره خواهد شد. تلگرام در نظر دارد تا این ارز مجازی را برای 200 میلیون کاربر به صورت جهانی عرضه کند.
اگرچه گرام از سال 2018 و با 1.7 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری، متولد شد اما ت
در این نوشته روش شکار (صید) ، پرورش و تکثیر کرم خاکی را آنگونه که در منزل انجام پذیر باشد را برایتان بازگو می کنیم .
فروش مطلب کارآفرین پرورش کرم خاکی جهت تولید کمپوست در منزل
فقط 2700 تومان
جهت تهیه این محصول بر بر روی لینک زیر کلیک نمایید
اینجا
یک سال از اولین نفس‌های این وبلاگ می‌گذرد و من -به‌شیوهٔ خود- لال تر شده‌ام. ابتدا شور نوشتن داشتم، تند می نوشتم، دوست داشتم بگویم که من هم می‌توانم بنویسم. من هم می‌توانم مثل دیگر نویسنده‌ها باشم. و هزار «من هم» دیگر‌. اما دیگر نه. نه قلم کمک می‌کند، و نه کاغذ سفید شوری برمی‌انگیزد.
زمان که گذشت فهمیدم برای آنکه یک خط بنویسی، یا باید یکسال درد کشیده باشی یا یکسال لذت برده باشی. هر واژه بایستی پشتوانه عمیقی داشته باشد؛ از درون تو. نمی‌توا

به نام خداوند بخشنده مهربان

خداوند در سوره مبارکه روم آیه  60 میفرماید :

پس صبر پیشه کن که همانا وعده خداوند حق است،و کسانی که به راه حق یقین ندارند تو را به سبک سری وادار نکنند.

در مسیر زندگی همانند درخت بید عمل کنیم خم شویم اما چون بلوط مقاومت باشیم. انعطاف در عین اقتدار ؛ آنگونه است که ناملایمات روزگار نمیتواند گزندی به ما برسد.

موزه مردم شناسی و اقامتگاه بوم گردی محتشم آب پخش با حضور مردم و مسئولین افتتاح شد.
به گزارش سفیر جنوب؛شامگاه یک شنبه،موزه مردم شناسی و اقامتگاه بوم گردی محتشم با حضور مردم و مسئولان در شهر آب پخش افتتاح شد.
دکتر عبدالله رضایی از اساتید برجسته ادبیات عامیانه استان بوشهر در این مراسم با اشاره اهمیت پرداختن به پیشینیان اظهار داشت:توجه به رسومات گذشتگان و برجسته کردن آنها برای آشنایی با آئین ها و فرهنگ پیشینیان سبب آشنایی نسل جوان با تاریخ گذش
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
...اگر آن جایگاه اجتماعی و آن احترام معقول و مطلوب را در جمع دوستان و اقوام و همکاران و .... نداری
بررسی کن با پدر و مادر و مادربزرگ و پدربزرگ چگونه بوده ای؟
شک نکن که در نیکی کردن و محبت و توجه لازم به ایشان آنگونه که شایسته و بایسته بوده است تلاش نکرده ای و ....
بطور کلی در توجه به پدر و مادرت بسیار بهتر ازین باش
تغییرات و ترفیعات را بزودی حس خواهید کرد
متاسفانه امروز احترام رفیق بسیاربیشت
  مخلوط مخلوط به معنی آمیخته شدن دو ماده یا همان شوریده می باشد. در شیمی، مخلوط کردن دو یا چند ماده مختلف که با یکدیگر ترکیب می شوند را مخلوط می گویند، اما نه آنگونه که ترکیب شیمیایی بوجود آمده باشد.مخلوط اشاره ای است به ترکیب فیزیکی دو یا چند ماده که هویتشان (هرچند به سختی قابل تشخیص می باشد) باقی مانده است.   این فایل با فرمت پاورپوینت ارائه شده و در 27 صفحه تنظیم و قابل ویرایش است. ...
دریافت فایل
به
گزارش ایسنا، پایگاه خبری تی وی ان ۲۴ نیوز، پیش از آغاز نشست ورشو
گفت‌وگویی اختصاصی با رودی جولیانی، وکیل ترامپ و شهردار پیشین نیویورک
داشته است. جولیانی در این گفت‌وگو مدعی شد: قرار است نشستی در ورشو برای
صلح در خاورمیانه برگزار شود و طبق گفته مایک پمپئو، وزیر امور خارجه‌مان
قرار است تمرکز این نشست بر روی ایران باشد چراکه مشکل اصلی در خاورمیانه،
ایران است.

وی همچنین ادعا کرد که ایران به گروهک‌های تروریستی در سراسر جهان، پول و تسل
میدانی خدایت کریمِ کریم هاست ولی نا امید میشوی
گیر میکنی 
و بدبختی از این جا شروع میشود
همین که با خودت دیگر روراست نباشی
زانوی غم بغل داری و کارت شده فقط که
کلمه ی نا امیدی را در ذهنت هجی کنه
ای ذات!
تو که میدانی خدایت عجیب خداییست عآشق پیشه!
شیوه ی او بگیر و منشین 
همه ی اول و آخر همه چیز همین است که اول بدانی خدایت کریم تــــرین است و دوم ؛با این این کلمه،امیدوار شوی از هر ناامیدی
که نا امیدی توطئه است از آدم هایی که خود را دل سوز نشان میدهند و
نرده حفاظ شاخ گوزنی ساده
نرده بارو حفاظ ساده هم گرد از انواعی است که باید آن را مورد بهره‌گیری قرار دهید.
از آنگونه مدل های زیاد کاربردی هم در این گویه باره استفاده پیمان می گیرد
که در مدل های یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه تولید خواهد شد.
همگی افرادی که در اینجا برای شما می سازند، مدلهایی که در این زمینه وجود دارد،
از طراحی های ساده برخوردار هستند. همانطور که میدانید
گونه ها باستانی ترین از این نرده ها نیز وجود دارد که میله هایی عمود بودند
که سر آ
Treehouse ارائه دهنده طراحی وب سایت ، گسترش وب و دوره های آموزشی توسعه iOS است. دوره های آموزشی شامل جاوا اسکریپت، وردپرس، SEO، PHP، طراحی تارنما و دوره های بسیار دیگری نیز تعلیم دیتا می شود.چیزی که مایه برتری Treehouse در مقابل دیگر سیستم های آموزشی می شود، ارائه آزمونها و بحران های تعاملی است. بعد از تکمیل هر دوره به شما مدرک ارائه می شود.
بهترین دوره های آنلاین طراحی سایت
3. Lynda.com
Lynda.com یک مرکز تعلیم آنلاین پیشرو برای کمک به افرادی است که مایل به یادگیری
دوست داشتم مینوشتم به حلاوت بخورم زهر که شاهد ساقیست، اما میبینم زهری وجود ندارد.هر چه هست جام طهور است،هرچه هست حکمت و مصلحت است، هر چه هست خیر و صلاح خودم است.خدا میخواهد مرا بزرگ کند، میخواهد بت لعنتی درونم را با شستن دستشویی ها و سالن ها و تحمل ریچارها و توهین های فرمانده ها و افسرهای دهه هشتادی کادری و ... هزار تیکه کند.میخواهد به من طعم استقلال را بچشاند. میخواهد به من بفهماند که وجود تو جدای از اعتباری جاتی است که در کار و دانشگاه به خیک
امام حسن(علیه السلام):هیچ قومی بایکدیگرمشورت نکردندمگرآنکه به راه پیشرفت خود رهنمون شدند.
امام حسن(علیه السلام):درمجازات خطاکارشتاب مکن ومیان خطاومجازات راهی برای عذرخواهی قرار ده.
امام حسن(علیه السلام):بامردم به گونه ای رفتارکن که دوست داری باتو آنگونه رفتارکنند.
امام حسن(علیه السلام):هرکس خدا رابندگی کند, خداوندهمه چیزرابنده اوگرداند.
امام حسن(علیه السلام):همین مقداربهره برداری از زبانت برایت بس که راه هدایت راازگمراهی برایت آشکا
مسیحیان تبشیری سعی دارند تا با سوء استفاده از بستر رسانه و شبکه های
ماهواره ای که در اختیار دارند خود را آنگونه که نیستند جلوه دهند. در همین راستا
تبشیری ها تنها بخش هایی از کتاب مقدس را برای تبلیغ انتخاب می کنند که با مذاق
شنونده سازگار باشد و بخش اعظم آن را که اباطیل و مهملات است، به هیچ عنوان مطرح
نمی کنند.

ادامه مطلب
خدایا، ای اگاه به هر لحظه از حال بنده ات
ای که بنده ای را آفریدی که گاهی بی خبریش را موجب شادمانی و ارامشش گردانیدی
آری
گاهی بنده ات انقدر ظرفیت ندارد که ببیند اتفاقی برای انجه دوستش دارد در حال رخ دادن است
و به اذن خود، انچه رخ میدهد را از چشمان و نظرشان مخفی میکنی
حتی گاهی از چشم فرشتگان مقربت
ای کاش میشد یکبار این صحنه را ببینیم و ببینیم چگونه در این حال فرشتگانت در حال پر پر شدن هستند و تو خود به اذن خود پرده ای را در برابر چشمانشان میکشانی
‏« از چشم افتادن » بنظرم آخرین مرحله‌است. ‏این آخرین مرحله با دلخور بودن یا ناراحتی فرق داره، این مرحله‌ ناامید شدن از طرف مقابله، مرحله‌ی رها کردن. ‏رها کردن آدم روبرو بدون لحظه‌ای ناراحتی و پشیمانی.
‏ویژگی خوب یا بدم اینه ‏رفتارم با آدم‌هایی که از چشمم میوفتن هرگز تغییر نمیکنه. فقط دیگه نمی‌بینمشون، زنگ می‌زنن، پیغام میدن، حتی جلوم می‌شینن و باهم چای می‌خوریم اما من نمی‌بینمشون. ‏اونا هرگز متوجه چیزی نمی‌شن ‏و دقیقا خوبیش برای

سیل است آب دیده و هر کس که بگذرد، گر خود دلش ز سنگ بود هم ز جا رود... مرثیه‌ای بر روزگار از دست رفته میخوانم، بر جوانی به غصه گذشته، به شبهای تنهایی حیرت حرام‌ شده، بر این راه راه غبارآلوده نوحه میخوانم، بر فانوس‌هایی که از اشک شمع کور شده‌اند، از چه بگویم، از هیچ میگویم از هیچی که همیشه با من است، از جدالی که درون من است، از شعله‌ای که تاب و توان وجودم را به یغما برده است، از چه میگویم، از آرزوی بر بادرفته میگویم، از صداقت هیچ میگویم، از
قرص دوفاستون ده میلی گرمی، برای مرض هایی تجویز می شود که به انگیزه فقدان پروژسترون برپایی شده اند.
اختلالات قاعدگی، پریودی های دردناک، سندروم قبل از قاعدگی و خونریزی های غیر طبیعی رحم، از آنگونه مرض هایی هستند که برای شفا این بیماری ها و اختلالات، قرص دوفاستون تجویز می شود. البته طبیعی است که مصرف این قرص عوارضی نیز دارد. در این مطلب علاوه بر معرفی , عوارض قرص دوفاستون در بارداری را نیز بازگو می کنیم.

قرص دوفاستون در بارداری
مصرف قرص دوفاست
آقای حکیم،شهرداری که بخاطر قرابت با امام جمعه محترم ، به دلیل عدم تخصص ،حتی از طرف دوستداران نیز مورد انتقاد قرار گرفته بود اما با کارنامه ی خوبی که در این مدت یکسال از خود بر جای گذاشت، مانند مدیریت مناسب شهری،عدم افزایش نیروهای شرکتی ، آنگونه که قبلا اتفاق می افتاد ، افتتاح پروژه های ترافیک زدای شرقی و غربی شهر بابل و ....،نشان داد فردی موجّه برای سکان داری شهر بابل می باشد.
کمتر کسی است که با مشکلات شهری بابل آشنا نباشد، بدیهی است که موفقیت
خداوند مهربان برای هر انسانی معنا ومفهومی متفاوت دارد،خدایی که از سعادت وشادی ما خشنود میشود،
خدایی که بر بندگانش رحمت و برکت می فرستد.
شیوه هایی گوناگونی برای شناخت خدا وجود دارد و به شیوه های گوناگون می توان پروردگار عالم را پرستش کرد.
در واقع همه ی ما انسانها برای تجربه کردن و آموختن یک رشته دروس معنوی و روحانی بر روی زمین آمده ایم؛
و دارای ارواحی مستقل و واحد هستیم وهر کدام از هوش و شعور مستقلی که پیش از تولدمان بر روی کره زمین رشد وپرور
با مردان بهانه گیر چه کنیم؟
آیا نامزد یا همسر ایرادگیری دارید که مدام از شما انتقاد می‌کند و شما را به خاطر کارهایتان مورد سرزنش قرار می‌دهد؟
 بعضی از همسران هستند که ایرادگیر و سرزنشگر هستند و به کوچک ترین چیزی شروع به انتقاد کردن می‌کنند.
 این افراد نه تنها باعث کم شدن اعتماد به نفس همسرشان می شوند بلکه از موفقیت های وی، جلوگیری می کنند.
آیا نامزد یا همسر ایرادگیری دارید که مدام از شما انتقاد می‌کند و شما را به خاطر کارهایتان مورد سرزنش
به نام خدای مهدی (عج)

امام زمان عج: فرمان ما به یکباره وناگهانی فرا می رسد ودر آن زمان توبه وبازگشت برای کسی سودی ندارد وپشیمانی از گناه کسی را از کیفر ما نجات نمی بخشد.منبع:بحارالانوار ج ۵۲، ص ۱۷۶قرآن کریم: آیا انتظار دارند ناگهان ساعت قیامت فرا رسد! هر آیینه علائم قیامت بسیاری آشکار شده و چون قیامت بیاید (در آن حال)تذکر و پند گرفتنشان چه فایده ای آید؟منبع:سوره محمد(ص)  آیه18،بازنشر:http://www.afsaran.ir/link/1073443http://mehrdadz.blog.ir/post/129http://hadinet.ir/view/post:8317331http://w
این شبه داستان نه داستان است و نه به هیچ وجه تاریخ!!!

ابوخالد عصا زنان جلو آمد و کنار مالک بر زمین نشست و به مالک گفت: یا شیخ! ما پیرمردها شاید شجاعت جوانان را نداشته باشیم و آن را گاهی حماقت بدانیم اما همین احتیاط یا به قول جوان ها ترس، باعث شده بیش از آنکه از زور بازوی مان استفاده کنیم، از قدرت ذهن و فکرمان بهره ببریم، البته اگر جوانی جسارت نکند و نگوید: پیرمرد خرفت، فکر هم مگر دارد.این جمله را گفت و نگاهی به ابومنصور انداخت.مالک به پیرمرد گفت
نسانیت آن نیست که تنها نامت انسان باشد. انسانیت آن نیست که بر دوپاس خویش راه روی و ظاهری همچون انسان آفرینش داشته باشی. انسانیت آن نیست که مغزی در جمجمه ات امانت باشد و سالها تنها بر امانت داری از آن کوشا باشی و هیچ با آن نکرده باشی.
انسانیت این است که روحت و جسمت در خدمت باشد. خدمت به همنوع خیش و حتی هر موجودی دیگر که بر خدمت و حمایتت محتاج است. و چه زیبا می شود اگر آنگونه باشیم.
انسانیت این است که دستی را که از سر احتیاج بر تو رو آورده است بدون ای
..
ابتلا به ویروس کرونا برای چه کسانی خطرناک است؟

ابتلا به ویروس کرونا برای چه کسانی خطرناک است؟ چه افرادی باید بیشتر خودشان مراقبت کنند؟ آیا آنگونه که در شبکه های اجتماعی می گویند، کرونا برای سنین زیر 10 سال خطرناک نیست؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم. شیوع ویروس کرونا قبل از سال نو چینی آغاز شد و حالا تمام جهان را تحت تاثیر خود قرار داده، موجودی میکروسکوپی که برای انسان ها رجز می خواند و جان آنها را می گیرد.

ادامه مطلب
آقای قرائتی:
اگر آنگونه که با تلفن همراهتان برخورد می‌کنید با همسرتان برخورد می‌کردید ، اکنون خوشبخت‌ترین فردِ دنیا بودید. اگر هر روز شارژش می‌کردید باهاش در روز از همه بیشتر صحبت می‌کردید، پایِ صحبت‌هایش می‌نشستید، پیغام‌هایش را دریافت می‌کردید، پول خرجش می‌کردید، دورش یک محافظ محکم می‌کشیدید، در نبودش احساسِ کمبود می‌کردید، حاضر نبودید کسی‌ نزدیکش شود. حتی مطالبِ خصوصیتان را به حافظه‌اش می‌سپردید، همیشه و همه‌ جا همراهتان
متاسفانه گاهی پیش می آید که ابروها حالت
طبیعی خود را از دست می دهند و بعضی قسمت هایشان خالی می شود و به همین
دلیل دیگر نمی توان آنگونه که زیباست آنها را حالت داد،ریختن مژه ها و
ابروها علاوه بر تغییر چهره فرد، برخی راه های حفاظت از چشم ها را که از
زمان تولد وجود داشته، از فرد می گیرد عوامل متعددی باعث ریزش ابروها و مژه
ها می شوند، نظیر بیماری ها، استرس و تغذیه نامناسب اما ریزش مژه ها و
ابروها نباید طبیعی تلقی شوند.
بهترین محصول برای رشد ابرو
مگر می‌شود پاییز به هزار رنگ به جلوه درآید، آسمان بارانش را پرشکوه بباراند و دل از هرچه اندوه، شسته نشود؟ باران را بسیار دوست دارم، بارانش که پاییزی باشد بیشتر شیدایم می‌کند. گیرم که همین طور یک‌نفره بزنم بدل خیابان‌ها. حتی هوس نمی‌کنم چتر جدید برای خودم بخرم و می‌گذارم باران تنگ در آغوشم گیرد.
اما می‌دانی زیباترش چیست؟ اینکه باران یادم بیندازد شبهایی از بهمن‌ماه سال گذشته را، یادم بیندازد که شبها به شوق دیدنت بال می‌گشودم و باران، آ

من دوست دارم معمار و طراح داخلی خانه ی خودم باشم!
دکوراتیو کردن محیط مختلف منزل با سلیقه هر فرد کار پیچیده ای نیست فقط کافیست رنگها و اکسسوری ها را آنگونه که در ذهنتان تصور می کنید زیباست انتخاب و چینش کنید و برای ساده تر کردن کار از انواع اکسسوری مانند انواع تابلو و دیوارکوب تزیینی ، فانتزی ، کلاسیک ، سه بعدی ، برجسته از جنس چوب ، پلی استر و یا هر جنس دیگری که متناسب با منزلتان باشد استفاده نمایید.
و اما استفاده از انواع تابلو و دیوارکوب در
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال از خداوند برای همه عزیزانم آرزو می کنم. پروردگارا! مهربان ترین مهربانان آنگونه که زمین و زمان از نخوت زمستان، به تنگ آمده اند، در هیاهوی بهار اند. به دلهای پاک، طراوت و

کودکان آنگونه زندگی میکنند که آموخته اند
اگر کودکی با انتقاد زندگی کند                                     می آموزد که محکوم کند
اگر کودکی با عنادودشمنی زندگی کند                      می آموزد که ستیزه جو باشد
اگر کودکی با ترس زندگی کند                                   می آموزد که بهراسد
اگر کودکی با ترحم زندگی کند                                  می آموزد که احساس بد بختی کند
اگر کودکی با تمسخر زندگی کند                              می آموزد که متزلزل باشد
ا
اگر قول و عمل دولتمردان یکی بود و چشم در چشم، به آنها دروغ گفته نمی شد!
اگر مجلس وظایف قانونی خود را انجام می داد.
اگر سرانجام برجام ،آنگونه که ادعا می کردند می شد!
اگر دستیابی به مسکن و ازدواج را برای جوانان تسهیل می کردند!
اگر در اشتغال قدم مثبتی بر می داشتند.
اگر کارخانه ها را تعطیل نمی کردند.
اگر به جوانان اعتماد می کردند و  مدیران پیر و فرتوت را بر مسند های مهم بکار گیری نمی کردند.
اگر روحیات اشرافی گری را در مدیران زیر مجموعه ی خود گسترش نمی
داخلی ▪ شب ▪ پارمان دکتر
صدای تبلیغات ماهواره، سپس موسیقی شلوغ هیپ‌ هاپ.  ونوس، ​​فرو رفته در تلفن همراه. پاهایش را روی مبل جمع کرده است. من کنارش نشسته‌ام و با تلفن همراه درحال نوشتن این سکانس و توصیف حالات او هستم. همزمان با بررسی وضعیت‌اش جهت توصیف، و بی‌آنکه نگاهی به او کنم:
صدای ونوس                  چی شده، مشکلی هست؟
پاسخی نمی‌دهم و از شدت گردن درد سر می‌چرخانم و گردن می‌شکنم.
صدای ونوس                 این سریال تموم شد بریم دیگه بخ
کتاب جدید شروع کنیم روحیمون عوض بشه ^____^ 
کتاب پیروزی و شکست پیکاسو ، نوشتهٔ جان برجر ، ترجمهٔ سماء صالح زاده ، نشر حرفه نویسنده
راستش هیچ پیش زمینه ای راجع بهش ندارم. و نمیدونم چجوری یعنی فکر میکنم مسلما راجع به پیکاسو باید باشه دیگه و این که نوشته جان برجر هست این خودش ثابت میکنه کتاب خوبی باید باشه. پشت کتاب این توضیح نوشته شده که : « مثال پیکاسو تنها مربوط به هنرمندان نیست . او هنرمندی است که سیر تجربیات اش را به آسانی میتوان مشاهده کرد. تجر
دیروز روز بدی بود. غمگین، شکست خورده و عصبانی به خانه برگشتم. نه می توانستم چیزی بخورم، نه بخوابم و نه هیچ کار دیگر. فکر می کردم نیاز است سرم را از تنم بردارم بگذارم جایی تا دست از فکر کردن مداوم و حرف زدن بی وقفه بکشد. مغزم، جسمم و روحم خسته بود. خواب نرفتم. This is usدیدم و تصمیم گرفتم تا فردا به آن فکر نکنم  و هیچ نتیجه ای نگیرم. امروز هوا ابری بود. غمگین بودم و خسته و کم حوصله. این جور وقتها کیک می پزم. نمی دانم در طی کدام فرآیند از پختن کیک بود که به
بسم رب الشهدا
.
 نگاه کردن به چهره ات سیر نمی شوم
در هر چین پیشانیت خدایی را می بینم که بزرگ تر است
در هر نگاهت اقتداری می بینم از اقتدار خدا 
و در هر لبخندت مهر و عطوفت خدایی را می بینم که چون تویی را برای قلب های اسیر در غم انتظار ما قرار داد
خشمت قهر ایزدی است و لبخندت های و دم مسیح است که مردگان را زنده می کند به عشق آنگونه که شهیدان در رکاب تو می گویند اگر هزار بار بمیرند و زنده شوند باز به راهی که تو نشان می دهی استوارند
سخنانت را با گوش جسم ن
بسمه رب الشهدا

◼️◼️◼️
#سین_هشتم_سال_جدید_سپهبد_سلیمانی_است...
◼️◼️◼️
امسال با دیگر سال ها فرق دارد! امسال عزیز دیگرمان، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم . . .
هشت سین دلت را آنگونه بچینکه نه یک سال ، بلکه عمری رازیبا به پایان برسانی...#سلامتی را بگذار در بالاترین نقطه دلتکه هیچ چیز برتر از آن نیست#سعادت را از خدا بخواهکه او با لطف و کرمش به تو خواهد بخشید همانطور که به حاج قاسم بخشید#سربلندی را در دلت جای ده که بزرگت خواهد کرد !#
{از عاشورا تا ظهور - شماره 38}

حضور امام زمان در دسته عزاداری

روز عاشورا بود و موج عزاداران - از هر سو - به طرف کربلا در حرکت بود، علامه بَحرالعلوم به همراه گروهی از طلبه ها به استقبال عزاداران می رفتند..
به محلّه طُویریج رسیدند (که دسته ی سینه زنی و سبک سینه زنی شان مشهور است) وقتی سیدبحرالعلوم به آنها رسید ناگهان - با آن کهولتِ سن و موقعیت اجتماعی و علمی - لباس خود را به کناری گذاشت و در صفِ سینه زنان با شورِ وصف ناپذیری به سینه زدن پرداخت! پس از
بسم رب الشهدا والصدیقن

عمری به فکر مردمان شهر بودی
اما کسی حالا به فکر مادرت نیست
آسوده باش ای مرد از امشب که دیگر
حرف و حدیث هیچکس پشت سرت نیست
همسایه هایی که همیشه رسمشان بود
در طعنه ها از یکدگر سبقت بگیرند
حالا میایند آخر هفته سراغت
تا از مزارت هم شده ، حاجت بگیرند!
هربار از تکرار تهمت ها دلت سوخت
گفتی که باید مرد ، اهل درد باشد
رفتی که آنکس هم که بیزار است از تو
در خانه نانش گرم و آبش سرد باشد!
تو اهل بالا بودی از آغاز ای مرد
حیف است به پایین
 شبها می روند و درین رهگذر ،عمر آدمیست که رو به پایان می رود.
روزها   ماهها   سالها می آیند و عمر ما می رود.
و این دو روز که هرچه در صفحات مجازی و کاغذی دیدم سخن از قتل و جنایت و .. بود
۱.
اسم آقای نجفی را حدودا ۶ سال پیش شنیدم که وزیر آموزش پرورش معرفی شد
یادم هست که چند تا از مدیران مدرسه ها سخت از او تعریف میکردند و ایام وزارت او در دولتهای قبل در خاطرشان ماندگار شده بود
تا بعد که رییس میراث فرهنگی شد و آن حرف معروف در تلویزیون را زد که خیلیها ا
می گفت...
داشت از کوچه میامد پایین یا از توی پیاده رو میرفت یا سمت چپم نشسته بود یا ....  مهم این بود که اینقدر برام ارزشمند بود که نخوام یادآور خاطرات تلخ گذشته براش باشم پس به گوشه نگاهی اکتفا کردم یا به سلامی کوتاه... ولی مهم این بود که زمانی که او و چون او کلامی در مدح یا تشکر و یا ... میگفتند و یا عهدی تا پای جان میبستند... در همان لحظات به خدا پناه می بردم و حرف هایشان را فراموش می کردم تا مانعی نشود بر ...
میگفت:
هر کمانی که بیشتر خم شود تیری که از آ
نمایندگی پیامک صوتی

گاهی باید از دلواپسی ، نگرانی و تردید دست بکشید
ایمان داشته باشید که همه چیز درست خواهد شد
شاید نه آنگونه که شما انتظار دارید
بلکه آنگونه که صلاح در آن است

پیامک صوتی

جملات احساسی و بسیار زیبا
لذت دنیا
داشتن کسی است
که دوست داشتنش
حواسی برای آدم نمی گذارد . .

تبلیغات صوتی

جملات عاشقانه و احساسی
زندگی همینه
انتظار یه آغوش بی منت
یه بوسه بی عادت
یه دوستت دارم بی علت
باور کن
زندگی همین دوست داشتن های س
نمایندگی پیامک صوتی

گاهی باید از دلواپسی ، نگرانی و تردید دست بکشید
ایمان داشته باشید که همه چیز درست خواهد شد
شاید نه آنگونه که شما انتظار دارید
بلکه آنگونه که صلاح در آن است

پیامک صوتی

جملات احساسی و بسیار زیبا
لذت دنیا
داشتن کسی است
که دوست داشتنش
حواسی برای آدم نمی گذارد . .

تبلیغات صوتی

جملات عاشقانه و احساسی
زندگی همینه
انتظار یه آغوش بی منت
یه بوسه بی عادت
یه دوستت دارم بی علت
باور کن
زندگی همین دوست داشتن های س
اگر کتاب خاطرات شهید ابراهیم هادی را تا کنون نخوانده اید شک نکنید که ضرر کرده اید.
این را کسی به شما می گوید که اهل مطالعه آثار مختلف دفاع مقدس در نزدیک به سه دهه است و خودش دستی به کار نویسندگی دارد و از این فضا بیگانه نیست.
کتاب خاطرات ابراهیم هادی، رمان نیست و آب بسته نشده و از پردازش های وهم انگیز و غیر واقعی به دور است.
متن آن با قلمی ساده به نگارش درآمده و نویسنده حقیقت را آنگونه که هست فقط با مدد فن درست نویسی به مخاطب ارائه داده است. از ای

آشنایی با کشور صربستان، کشوری با طبیعت بکر

بیشتر جمعیت صربستان را صربها به خود اختصاص داده‌اند

صربستان یکی از کشورهای اروپایی است که جاذبه‌های آن تابحال آنگونه که باید برای گردشگران ایرانی شناخته شده نبود. اما با لغو ویزای این کشور برای ایرانیان، فرصت مناسبی برای هموطنانمان بوجود آمده که بتوانند سفری به این کشور اروپایی داشته باشند.
صربستان کجاست؟
ادامه مطلب
محمد علی قجری یکی از پاک ترین فرزندان خطه نراق و دلیجان بود . ارزش ایثار و شهادت نزد ایشان در بالاترین حد قرار داشت . علاوه بر سه صفت از جان گذشتن و دفاع از دین و شجاعت را در میان صفات بارز شهدا دارای بیشترین فراوانی بود . در یک کلام سردار شهید محمدعلی قجری الگوی همه شهدای منطقه بود .
پس بر ما است که حق این شهید بزگوار را آنگونه که شایسته است بجا آوریم و قطعا ادای این حق مستلزم آن است که :
1- فرهنگ شهادت و ارزش مجاهدت در راه خدا را برای همه تبیین کنی
محمد علی قجری یکی از پاک ترین فرزندان خطه نراق و دلیجان بود . ارزش ایثار و شهادت نزد ایشان در بالاترین حد قرار داشت . علاوه بر سه صفت از جان گذشتن و دفاع از دین و شجاعت را در میان صفات بارز شهدا دارای بیشترین فراوانی بود . در یک کلام سردار شهید محمدعلی قجری الگوی همه شهدای منطقه بود .
پس بر ما است که حق این شهید بزگوار را آنگونه که شایسته است بجا آوریم و قطعا ادای این حق مستلزم آن است که :
1- فرهنگ شهادت و ارزش مجاهدت در راه خدا را برای همه تبیین کنی
یکی از جمله بخش هایی که مدیران کسب و کار های مختلف می بایست به آن اهمیت بسیار زیادی دهند بخش مالیات کسب و کار آنها می باشد. برای هر حوزه کاری مالیات به خصوصی در نظر گرفته می شود که مدیران این کسب و کار ها را ملزم به تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی می نماید. برخی از این دست از مدیران توانایی تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی خود را دارند این در حالی است که بسیاری از این دست مدیران به دلیل عدم دانش کافی و یا نداشتن فرصت لازمه برای جمع آوری مدارک، ته
بسم الله
اول وادی حیرانی آن است که ضمیری جز او نباشد و هر چه هست و نیست همه اوست 
حیرت از مقامات عالیه عرفان اسلامی است .بر خلاف آنچه در عرف به حیرت یاد میگردد و آن ظلالت و سرگردانی است ،در عرفان حیرت بدیهه ای است که بر قلب عارف وارد میشود و این نهایت معرفت او به ذات اقدس الهی است .
برخی حیرت را نهایت دین ورزی میدانند . در حدیث از قول حضرت محمد مصطفی (صلوات الله علیه) میخوانیم : اللهم زدنی تحیرا فیک
ابن عربی معتقد است عقل عاجز از ادراک ذات اقدس اله

دخترکی راه راه قسمت اول . 

ادما تو زندگی در برخورد با دیگران رفتار و اخلاقهای متفاوتی از خودشون نشون می دن و به نوعی با محیط اطراف و اتفاقات پیرامونشون ارتباط بر قرار می كنن در واقعه هر كس اخلاق خاص خودشو داره
مثلا بعضیا می تونن خیلی خشك و جدی باشن مثل بابای خدابیامرزم انقدر خشك و جدی كه اگه یه شب با كمربند به جون مادربد بختم نمی یوفتاد شام از گلوش پایین نمی رفت
و یا خیلی شوخ طبع و بذله گو.............. مثل اقای كیهانی دربون شركت
حرافترین
از هر کس که بپرسیم امام حسین علیه السلام چرا قیام کرد و آنگونه ایستادگی کرد؟ حتما پاسخ خواهیم شنید که برای احیای امر به معروف و نهی از منکر . پس چطور می شود که نسبت به یادآوری و تذکر معروف ها غافلیم و از بازداشتن از منکرها سرباز می زنیم؟ اشتباه نشود هدف از نوشتن این چند خط نه سیاسی است و نه اجتماعی بلکه کاملا فردی است.وقتی سیاسی و اجتماعی می شود حواسمان از خودمان پرت می شود. در فکرمان هزار مقصر و مسئول ردیف می کنیم و از خودمان غافل می شویم غافل

چطور می توانیم خداوند یگانه را بپرستیم و گویش یا زبان بخصوصی مانند آذری یا عربی یا انگلیسی را نپرستیم؟
به بهانه علاقمندی فراوان به گویش خاص نمی توان به فردی تهمت غیر مومن بودن زد ولی همینکه برای روابط در گویش بخصوصی تقلا می کنید و مدام به آنگونه مردم لبخند میزنید و تبعیض قائل میشوید به معنی پرستیدن آن گویش است همه هنرمندان آذری بدنیا نمی آیند و همه عرب زبانان مقدس نیستند.
پس بخاطر گویش مادرزادی ووطنی به پرستش آن گویش نپردازید. بسیاری از آذ
بسم الله

اشاره
داستان تولد و کودکى عیسى در دو انجیل متى و لوقا، در مجموعه عهد جدید
رسمى، آمده است. اما برخى از اناجیل غیررسمى با تفصیل بیشتر به این ماجرا
پرداخته اند. در برخى از این اناجیل مطالبى آمده که در اناجیل رسمى نیامده و
گاهى مطالب در اناجیل غیررسمى مت
   حال درمیابم که زندگی چقدر سخت است ...این زندگی ای که تنها یک کپی برداری از نسخه فعلی زندگی ماست سختی زندگی را به من فهماند...
   حال که در این دنیای پر از هیچ زندگی میکنم...
   در این دنیای بی انصاف هزار باید ونباید زیر گوشت زمزمه میکنند ومحدودیت هایت را محدودتر می کنند...ومی گویند:
-تو نباید به دیگران بی توجه باشی ..اما اگر دیگران بی توجه بودند باید بفهمی حالشان در هوای دیگری سیر میکند.
-تو نباید قوانین اخلاق را زیر پا بگذاری اما اگر دیگران این ک
مال‌ها، نیاز انسان امروز
تهران در هزارتوی زمان؛ روزهای آشنایی«بازار» در فرهنگ و تاریخ ایران از گذشته‌های دور بدین‌‌‌‌‌‌‌‌سو، بخشی مهم از شخصیت پیچیده انسان ایرانی را باز می‌تابانده است. پژوهشگران و تاریخ‌نگاران، بازار را همچون باغ و خانه ایرانی در تاریخ، جلوه‌ای مجسم از انسان ایرانی با همه جلوه‌های زندگی‌اش بر شمرده‌اند؛ به عنوان نمونه، سادگی بیرونی، اما پیچیدگی تودرتویی و ویژگی «شهر فرنگ»ی درونی بازارها در این سرزمین کهن را
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا ، تعریف ازدواج در قانون مدنی یا قانون حمایت از خانواده به عمل نیامده است که این مطلب شاید به علت کثرت کاربرد و مفهوم رایج عقد ازدواج در جامعه امروزین باشد ؛ به هر صورت چنانچه در عرف مرسوم است و آنگونه که از قانون استنباط می گردد ، ازدواج را می توان عقدی دانست که به موجب آن زن و مردی به یکدیگر محرم می شوند و زوجیتی که بر مبنای این ازدواج میان زن و شوهر شکل می گیرد ، سبب می شود تا حقوق و تکالیف مهمی بر دوش هر
قاشی، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد.
نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. نقاشی دارای سبک های مختلفی است که در این مطلب به معرفی سبک نقاشی رئالیسم می پردازیم :

سبک رئالیسمرئال یعنی واقعی و رئالیسم به معنی واقعی گری و حقی
با دسترسی به اینترنت استفاده از فضای مجازی سبک زندگی امروزه ما تغییرات بسیار عمیقی پیدا کرده است،آنگونه که انتظار می رود این تغییرات در همه روابط ما جای پای خود را نشان داده است و امر ازدواج و همسریابی نیز از این قاعده مستثنا نیست و بلکه علاوه بر آن بیشترین تاثیر را در شکل گیری روابط جدید در برداشته است.
امروزه با گسترش یافتن استفاده از شبکه‌های اجتماعی در بستر فضای مجازی،استفاده از شبکه های اجتماعی برای همسریابی گسترش روز افزون یافته است
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

107-  و من کلام له (علیه السلام)> فی بعض أیام صفین <وَ قَدْ رَأَیْتُ جَوْلَتَکُمْ وَ انْحِیَازَکُمْ عَنْ صُفُوفِکُمْ تَحُوزُکُمُ الْجُفَاةُ الطَّغَامُ وَ أَعْرَابُ أَهْلِ الشَّامِ وَ أَنْتُمْ لَهَامِیمُ الْعَرَبِ وَ یَآفِیخُ الشَّرَفِ وَ ال
در این مطلب مجموعه ای از جدیدترین اس ام اس های عاشقانه را گردآوری نموده ایم که خواندن این پیامک ها بسیار لذت بخش و جذاب است. تا پایان با این مجموعه اس ام اس

اس ام اس عاشقانه جدید
کاش رابطه ها
یه آپشنی داشتن
که هروقت دارن به تــه خط میرسن
یه پیام هشدار بیاد که"رابطه بسیار ضعیف است،لطفا
با یک "بوسه"
یک "دوستت دارم"
یک "فقط تورو میخوام"
شارژش کنیــد..."
کاش...
___________****___________
گاهی یک مرد
بهانه دلخوشی یک زن میشود و
یک زن بانی خوشبختی یک مرد...
زندگے ک

تلقین چیست و چگونه اثر می‌گذارد؟
تلقین فرایند روانشناختی است که به وسیله آن خود فرد یا دیگری افکار، احساسات یا رفتار فرد را هدایت می‌کند و بر ناخودآگاه انسان اثر می‌گذارد.
تلقین یک فرایند روانشناختی است که شاید درباره آن زیاد شنیده باشیم اما چقدر در مورد کارآمدی واقعی آن می‌دانیم؟ آیا آنگونه که می‌گویند می‌تواند تاثیرگذاری زیادی داشته باشد و یا حتی موجب تغییر در سلامتی ما شود؟ در این مقاله با این فرایند روانشناختی بیشتر آشنا می‌ش
سفید یکی از رنگ هایی است که بسیاری از صاحبان خانه در دکوراسیون منزل از آن دوری می کنند. این رنگ که نماد صلح و تازگی است و شفافیت و پاکی را عیان می‌سازد. جوانی و تجربه، خلوص و پاکدامنی و بی گناهی و امنیت جز خصلت‌هایی هستند که این رنگ در خود محفوظ داشته است.
تأثیر رنگ بر زندگی افراد فراتر از حد تصور انسان است. رنگ سفید فضاهای کوچک را بزرگ‌تر جلوه می‌دهد و اتاق‌ها را تازه‌تر و سرحال‌تر به نمایش در می‌آورد. این رنگ خنثی که نشانه ی خلوص و پاکیزگی

انواع تابلوهای تزئینی
من دوست دارم معمار و طراح داخلی خانه ی خودم باشم!
دکوراتیو کردن محیط مختلف منزل با سلیقه هر فرد کار پیچیده ای نیست فقط کافیست رنگها و اکسسوری ها را آنگونه که در ذهنتان تصور می کنید زیباست انتخاب و چینش کنید و برای ساده تر کردن کار از انواع اکسسوری مانند انواع تابلو تزیینی و دیوارکوب فانتزی ، کلاسیک ، سه بعدی ، برجسته از جنس چوب ، پلی استر و یا هر جنس دیگری که متناسب با منزلتان باشد استفاده نمایید.
جدیدترین مدل تابلو و د
فیلم جدید و ایرانی منتشر شده در سال 98 با نام رحمان 1400 با بازی بهترین بازیگران طنز ایران که در گیشه با استقبال زیاد از طرف مخاطبان قرار گرفت...این شما و این دانلود فیلم رحمان 1400 بصورت کاملا قانونی و اسلامی برای اولین بار در وب فارسی. از بازیگران این فیلم می توان به نفرات زیر اشاره کرد: مهران مدیری،محمدرضا گلزار،سعید آقاخانی،یکتا ناصر،بهرام افشاری،غلامرضا نیکخواه،ساره بیات این فیلم در بین بسیاری از مردم با حواشی مواجه شد. 

دانلود فیلم رحمان

بخند سردار! تو از جنس آسمان بودی.
بخند که به  آغوش آسمان رفتی.
در قهقهه مستانه و در شادی وصولت، جاماندگان قافله عشق را هم دریاب. انّا انشاءالله بکم لاحقون.
همه این بازی ها و آشوب های منطقه فقط برای همین یک لحظه بود. لحظه ای که تو دیگر نباشی، غافلگیرت کنند و ظلمت شب به خیال خام خفاش ها، عالمیگر شود.
ان الله اشتری من المومنین انفسهم؛ همان خدایی که خریدار جان های عاشق پیشه ای مثل توست وعده داد: ان الباطل کان زهوقا.
خون تو هدر نمی رود سردار آنگونه ک

بخوانید وچند بار بخوانید تا ضرب آهنگ درونی این غزل و حال مولانا را حس کنید و از عمق وجودتان بفهمید آنچه را که او گفته است:
نه سلامم  نه علیکم نه سپیدم   نه سیاهمنه چنانم که تو گویینه چنینم که تو خوانیو نه آنگونه که گفتند و شنیدینه سمائم  نه زمینمنه به زنجیر کسی بسته‌ام و بردۀ دینمنه سرابمنه برای دل تنهایی تو جام شرابم نه گرفتار و اسیرم نه حقیرمنه فرستادۀ پیرمنه به هر خانقه و مسجد و میخانه فقیرمنه جهنم نه بهشتمچُنین است سرشتماین سخن را من
قرار بود جمعی از فرماندهان لشکر 25 کربلا به ملاقات با حضرت امام بروند ، تعداد افرادی که باید به ملاقات می رفتند مشخص و به تعداد افراد نیز صندلی اتوبوس در اختیار بود! بنده و یک دوست دیگر با آنکه سمت فرماندهی در آن رده ی مورد نظر را نداشتیم اما توفیق پیدا کرده بودیم به عیادت حضرت امام در جماران برویم!
مسجد جماران ساده تر آنی بود که تصور میکردیم! 
دیوارها گچ و خاک!
کف مسجد زیلو!
یک صندلی معمولی با پوشش پارچه سفید روی آن!
فقط سیستم صوتی و تصویری کامل
شَک به دوست داشتنی بودنمان و به اینکه آیا به اندازه‌ی کافی، کافی هستیم!
دریغ که میکنند، هر چند سال هم که بگذرد، هر سنی هم که پیدا کنیم، باز شک میکنیم. شک به خودمان، به حرف‌هایمان به تصمیم‌هایمان و به هدف‌هایمان.
دریغ که میکنند، شک شروع میشود.
و آرام آرام دایره‌ی شک بیشتر میشود.
اول به دوست داشتنی بودنمان و بعد به دوست داشتنِ آدمها نسبت به خودمان.
و مدام از خودمان میپرسیم:
آیا واقعا مرا دوست دارد؟
تمام این سرگشتگی‌ برمیگردد به یک سوال اساسی
چند وقتی است که مسئله ای درگیرم کرده. در اطرافم اکثر آدم ها نظراتی دارند که انگار برای خودشان نیست و از کسانی که آنها را بیشتر قبول دارند گرفته اند که آن افراد می توانند مرده یا زنده باشند.
یکی از مصادیق این کار انتخاب الگو در زندگی است.
من با اصلش مشکلی ندارم بلکه با نوع نگاه افراد به الگوها و افراد مقبولشان مشکل دارم.
می دانید چرا؟ چون این افراد اول الگو انتخاب می کنند بعد می روند فکر می کنند که مبنای زندگی من باید چگونه باشد؟ هدف زندگی من چی
قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج  از جمله عوامل مؤثر بر انتخاب انواع حفاظ شاخ گوزنی
انتخاب حفاظ شاخ گوزنی در واقع دربرگیرنده نکات بسیاری می شود.
زمانی که شما میخواهید یک حفاظ را انتخاب کنید باید بدانید که به درستی باید پول بسیاری خرج کنید
تا بتوانید امنیت را الی مرز زیادی برآورده کنید. هرچقدر هم که شما خرج های اکثریت را برای حفاظ در عقیده بگیرید
برگزیدن شما نیز گوناگون تر خواهد شد.
البته باید بدانید که هزینه های اضافی هم خوب نخواهد بود.
در این دست
تکه های تنش را از آن سر شهر آورده بودند. می گفتند آفتاب که زده سیاهی جسمی را روی آب دیده اند. به گمان اینکه نیمه جان می گیرندش به آب زده بودند. وقتی رسیدند چیزی جلوی چشمانشان شناور بود که گویی هیچگاه نفس نمی‌کشیده. انگار هیچگاه راه نرفته است، شعر نخوانده است، انگار که هیچ شبی عشق نورزیده است. انگار از ازل روی آب شناور بوده .
دنبال خانواده اش می گشتند. کسی نمی دانست از چه وقت روی آب بوده. چشمانش بیرون زده و پلک هایش طوری ورم کرده بودند که نمی بستن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلخانه فدک زرگان