نتایج جستجو برای عبارت :

خدایی کردن - قسمت نخست

بعد از مدت‌ها انتظار، بالاخره موعد مقرر از راه رسیدن فصل نخست سال پنجم Rainbow Six Siege مشخص شد؛ بعد از آنکه با مسیر سال پنجم و تمام مشخصات و ویژگی‌های تازه این قسمت آشنا شدیم، بالاخره یوبیسافت تاریخ و ساعت دقیق انتشار این بسته گسترش‌دهنده را اعلام کرد.
ادامه مطلب
نخست وزیر مستعفی انگلیس اعلام کرد پس از پایان کارش در دولت، به نمایندگی پارلمان این کشور ادامه می دهد.
به گزارش مهر، «ترزا می» نخست وزیر مستعفی انگلیس در جلسه پرسش و پاسخ مجلس عوام گفت قصد ندار از سیاست خداحافظی کند.

بر این اساس می پس از آغاز به کار نخست وزیر جدید انگلیس به نزد هم حزبی هایش در کرسی های پارلمان باز می گردد.

این در حالی است که اعضای حزب محافظه کار با سه طرح ترزا می در مورد چگونگی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا مخالفت کرده و سرانج
افت 92 درصدی فروش خودروی چین به دلیل کروناویروس !
▪️سازمان خودروهای مسافربری چین از کاهش 92 درصدی فروش خودرو در این کشور و همزمان با شیوع ویروس کرونا خبر داده است.
▪️بنابر اعلام این نهاد چینی، این کاهش فروش مربوط به دو هفته نخست ماه فوریه است و فروش خودرو حتی در هفته نخست با کاهش 96 درصدی مواجه شد و کار به جایی رسید که در سرتاسر بازار چین، روزانه 811 دستگاه خودرو به فروش رسیده است.
▪️پیش‌بینی می‌شود که در مجموع ماه فوریه، فروش خودرو با کاهش 70

❇️  تئاتر «جابر ۲» در راه است

پس از استقبال گسترده و اجرای موفق «تئاتر‌ جابر» در بیش از ۳۵ شهر، شنیده‌ها از تولید فصل دوم این اثر حکایت دارد. گفته می‌شود قسمت دوم این نمایش، در ادامه‌ی قسمت نخست آن است و مضامینی در چند حوزه اجتماعی، سیاسی، خانوادگی و فرهنگی دارد. نگارش این فصل تئاتر به پایان رسیده است و به زودی به مرحله اجرا می‌رسد.
ادامه مطلب
لومومبا؛ نخست‌وزیری که MI6 در اسید حل کرد
نگاهی به سرگذشت پاتریس لومومبا، این مبارز ضد استعمار، سند جنایت هولناک دیگری از دستگاه‌های اطلاعاتی آمریکا و بریتانیا را ورق می‌زند که آشکارا منتخب یک ملت را برای تداوم استثمار و استعمار ثروت آفریقا، به وحشیانه‌ترین شکل ممکن به قتل می‌رسانند.

ادامه مطلب
امام صادق می‌فرمایند: العبودیت جوهره کنهها الربوبیت. بندگی گوهریست که ذاتش «خدایی کردن» است.
یا در حدیث قدسی داریم: عبدی اطعنی کن مثلی! بنده من اطاعتم کن تا تو را مثل خودم کنم. و در ادامه بیان می‌کند همانطور که من به چیزی میگویم باش، پس می‌شود، تو هم به هرچه بگویی باش، می‌شود. 
ادامه مطلب
طراحی سایت، بدون در نظر گرفتن صفحه نخست و عوامل آن ،قطعا با مشکلات فراوانی همراه خواهد بود.صفحه نخست مهم ترین صفحه در وب سایت شماست و باید در طراحی آن عوامل مختلفی را در نظر گرفت. صفحه نخست باید جامع بوده و علاوه بر عناصر گرافی، کاربر را با محصولات و خدمات و روش دسترسی به آنها آشنا کند تا کاربران بتوانند در سریع ترین زمان با شما آشنا شوند و در صورت نیاز از خدمات شما استفاده کنند
ادامه مطلب:
رفتارشناسی موضع سست حیدر العبادی
حیدر العبادی، نخست وزیر عراق اخیراً اظهار داشته که تحریم های آمریکا علیه ایران را محکوم می کند اما ناچار است برای حفظ منافع عراق از آنها تبعیت نماید.
درباره این موضع توجه به چند نکته حائز اهمیت است:
۱. با وجود رقبای مطرح و سرسخت، حیدر العبادی برای دستیابی به جایگاه نخست وزیری از موقعیت لغزانی برخوردار است و با این مواضع تلاش می کند:
اولا ؛ نظر جناح های مختلف پارلمان را به دست آورد.
ثانیا ؛ پیام مثبتی به طرف ها
در ژاپن و در دومین بخش از دیدار آسیایی‌ام هستم. با وزیر امور خارجه و نخست وزیر ژاپن دیدار کردم. گفتگوهای سازنده‌ای درباره پیشبرد روابط بسیار خوب دو جانبه، کاهش تنش در خلیج فارس و حفظ منافع برجام برای مردم ایران داشتیم.
برنامه بعدی: تداوم ابتکار دیپلماتیک در مالزی
@IrNews_24
[عکس 603×414]
مشاهده مطلب در کانال
دانلود سریال مانکن 1 تا 10 
به زودی لینک ها گذاشته میشود با عرض پوزش که لینک ها کار نمیکند.
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11

2661 - «اردشیر زاهدی» داماد شاه در آمریکا و وزیر خارجه کابینه هویدا درباره دوران طولانی نخست‌وزیری او نوشته است: “مهمترین عامل بقای هویدا در راس قدرت این بود که او به هیچکدام از اعضای خانواده پهلوی و دیبا «نه» نمی‌گفت! ... هویدا در زمان نخست‌وزیریِ نه فقط با سواستفاده شاهزادگان و نزدیکان مبارزه نمی‌کرد و برابر این مطامع نمی‌ایستاد، بلکه برنامه‌های غیرقانونی آنها را هم تسریع می‌کرد...”منبع: کتاب «دست بوس»، ص۸۲
دانلود فایل اصلی
 صادرات خودرو از ترکیه به آلمان و فرانسه
▪️ترکیه در نیمه نخست امسال به بیش از 170 کشور معادل 13 میلیارد دلار صادرات وسایل نقلیه موتوری انجام داده است.
▪️بر این اساس، برندهای معروف خودروسازی فیات، رنو، فورد، تویوتا و هیوندای که کارخانه‌های تولیدی آنها در ترکیه قرار دارد، خودروهای تولید شده را اغلب به بازار اروپا می‌فروشند. ▪️بیشترین صادرات خودروی ترکیه در نیمه نخست امسال به کشورهای آلمان و فرانسه انجام شده است.
بر چهره زندگانی منکه بر آنهر شیاراز اندوهی جانکاه حکایتی می کندآیدا!لبخند آمرزشی است.نخستدیر زمانی در او نگریستمچندانکه،چون نظری از وی باز گرفتمدرپیرامون منهمه چیزیبه هیات او در آمده بود.آنگاه دانستم که مرادیگراز او گزیر نیست. 
قسمت آخر شعر شبانه احمد شاملو
 Shirazart.blog.ir 
۱- روش نقش انداختن بر روی لوح فلزی به وسیله ی واکنش اسید بر روی لوح .نخست طرح بر روی یک غشاء مقاوم به اسید با سوزن حک می شود تا سطح فلزی زیر آن آشکار گردد .سپس لوح در درون حمام اسید غوطه ور می شود و اسید به درون خطوط خراش خورده ی طرح نفوذ می کند .هر چقدر لوح مدت بیشتر در درون ظرف اسید بماند ، عمق خطوط بیشتر می شود .گاه برای تاکید بیشتر بر برخی نقاط خاص از طرح می توان باقی قسمت ها را با لاک الکل پوشش داد و سپس این کار را مجدداً تکرار کرد ‌.
چه شده پس از 40 سال ژاپن با نخست وزیرش به ایران آمده است؟
نخست وزیر کشوری آمده که 
بعد از شکست در جنگ جهانی دوم تسلیم محض آمریکا شد
حمله اتمی آمریکا رو با افتخار عامل  و باعث پیشرفت خود میداند
ارتش مستقلش را با نیروهای آمریکایی جایگزین کرده
بخاطر فروش یک تیوتا به سفارت ایران از آمریکا عذر خواهی کرده 
بنظر میرسد آمریکا در انتخاب میانجی‌گر خود دچار اشتباه شده ؛ 
ذلیل ترین را برای راضی کردن مقاوم ترین فرستاده
+علیرضا مصطفوی
آتش سوزی مراتع در شیروان، ۵۰ درصد افزایش یافت.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی با بیان اینکه آتش سوزی مراتع شیروان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۰ درصد افزایش داشت، گفت: در این بازه زمانی ۹ هکتار از عرصه های طبیعی این شهرستان در آتش سوخت.سرهنگ موسی الرضا حیاتی، گفت: نیمه نخست امسال ۴ مورد آتش سوزی در سطح مراتع روستای بلغان از توابع بخش مرکزی و گلیل بخش سرحد این شهرستان رخ داد.وی افزود: در مدت مشابه سال گ
چند سال قبل کارشناسان سازمان شیلات ، بازدیدی با موضوع تولید میگوی SPF از کشور تایلند داشتند. طی این بازدید، کارگاه های آموزشی و ارائه های متنوعی در این خصوص تهیه شده که در این مطلب و در لینک ذیل، بخش نخست فایل صوتی، مربوط به یکی از کارگاه آموزشی با موضوع یاد شده به حضور علاقمندان و بازدید کنندگان وبلاگ تقدیم گردیده است.
لینک دانلود فایل صوتی
در 9 ماهه نخست سال جاری میلادی در مجموع بیش از 41 میلیون گردشگر خارجی وارد ترکیه شده‌اند و این کشور بیش از 24 میلیارد دلار درآمد ارزی از گردشگران خارجی کسب کرده است.
به گزارش "سی‌ان‌ان ترک"، بر اساس آمار وزارت گردشگری ترکیه در 9 ماهه نخست سال 2019 (ژانویه تا پایان سپتامبر) گردشگران آلمانی با 858 هزار نفر بیشترین گردشگران خارجی استانبول بوده‌اند و پس از آنها گردشگران ایرانی با 687 هزار نفر در جایگاه دوم و عراقی‌ها با 545 هزار نفر در جایگاه سوم قرار گ
آقای نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان و هیئت همراه عصر امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.سایت نوجوان خامنه ای برش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را در این مجموعه سخن‌نگاشت منتشر می‌کند.

پیروزی متحدان مقاومت بر رقبا#حَسّان_دیاب با اعلام رسمی ریاست جمهوری لبنان به عنوان نخست وزیر دولت جدید معرفی، و مامور تشکیل کابینه شد.پس از رایزنی های نمایندگان پارلمان لبنان با رییس جمهور «میشل عون» برای انتخاب نخست وزیر، دیاب با کسب موافقت ۶۹ نماینده همسو با مقاومت، مامور تشکیل کابینه شد.در برابر او گزینه آمریکاییها یعنی «نواف سلام» قرارداشت که فقط ۱۲ نماینده تاییدش کردند.اما حریری! به پایان عمر آقایی در سیاست رسید.کسی که پس از بازداشت
نام: اولین عشق نخست من
امتیاز MDL: 8.2 از میانگین رای 4,433 نفر
ژانرها: جوانان، درام، دوستانه، عاشقانه، کمدی
شبکه: Netflix
تعداد قسمت ها: 8
کشور: کره جنوبی
تاریخ پخش: ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱ دی ۱۳۴۸
کارگردان: Oh Jin Suk
خلاصه داستان: با توجه به دلایل شخصی متفاوت گروهی از دوستان تائه-اوه به خانه او میروند، جایی که آنها عشق و دوستی را در میان خو تجربه میکنند. دانلود سریال کره ای اولین عشق نخست من

لینک مستقیم
E01: 540p | 720p.x265E02: 540p | 720p.x265E03: 540p | 720p.x265E04: 540p | 720p.x265E

سال روز انتصاب امیر عباس هویدا به نخست وزیری

مجلس شورای ملی در جلسه روز یکشنبه سی‌ام مهر ماه ۱۳۴۴ پس از طرح برنامه دولت و استماع سخنان هویدا با اکثریت ۱۶۷ رای از یکصد و نود و هفت نفر نماینده حاضر به دولت امیر عباس هویدا رای اعتماد داد.
هویدا از اواخر دهه ۱۳۳۰ از طریق آشنایی با عبدالله انتظام و دوستی با حسنعلی منصور پله‌های ترقی را به سرعت طی کرد و در دولت منصور به وزارت دارایی منصوب شد. پس از ترور منصور توسط گروه فداییان اسلام، وی توسط
2546 - «اسدالله علم» وزیر دربار، نخست‌وزیر و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: "فرمودند «به وزارت خارجه گفته‌ام که هیچ مقامی غیر از خود من حق ندارد در کارهای وزارت خارجه مداخله بکند، حتی گفته‌ام برادر هویدا که نماینده ما در سازمان ملل است، حق ندارد به نخست وزیر گزارش بدهد، حتی تلفنی بکند. او را هم توبیخ کردم که چرا به برادرت گزارش‌های وزارت خارجه را می‌دهی»"منبع: خاطرات علم، جلد سوم، ص۳۶۷
دانلود فایل اصلی
نتایج جدیدترین نظرسنجی بعد از متهم شدن نتانیاهو نخست وزیراسرائیل به فساد حاکی است که مقبولیت وی در بین صهیونیستها کاهش و شانس "گانتس" رئیس حزب "آبی سفید" این رژیم افزایش یافته است.

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، نتایج جدیدترین نظرسنجی انجام شده بعد از متهم شدن نتانیاهو به فساد که شبکه دوم تلویزیون رژیم اسرائیل آن را منتشر کرد، حاکی است: 56 درصد اسرائیلی ها معتقدند که نتانیاهو نمی تواند به سمتش ادامه دهد و 35 درصد دیگر تداوم کار نتانیاهو د
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)، روحانی "صباح احمد جابر الصباح" شاه کویت، نخست وزیر را مکلف کرد وزاری جدید را معرفی بطی ء. امیر کویت نیز "ناصر صباح الاحمد الصباح" دستیار اول نخست وزیر و وزیر دفاع و "خالد الجراح الصباح" معاون نخست وزیر و وزیر ناحیه کویت را از منصب های خود برکنار کرد و "صباح جاوید الحمد الصباح" معاون مطلع وزیر و وزیر خارجه را مأمور رسیدگی به امور وزارت دفاع و "انس خالد ناصر الصالح" معاون نخست وزیر و و
دانلود قسمت ششم از فصل نخست سریال هیولا محصول شبکه نمایش خانگی (بزودی)
(قسمت های 1 تا 5 اضافه شد)
مهران مدیری را خیلی ها بعنوان بهترین کارگردان ژانر طنز در ایران میدانند ، او بارها با سریال هایی نظیر: پاورچین ، نقطه چین ، شبهای برره ، در حاشیه و ... توانسته مخاطبان بیشماری را به آثار خود جذب کند ، مدیری اینبار کار جدید خود را تحت عنوان "هیولا" در شبکه نمایش خانگی عرضه میکند ، کاری طنز با ته مایه های اجتماعی که هر قسمت از آن حدود 1 ساعت شما را سرگرم م
نفس در لغت به معنی جان ، روح ، روان و نشان دهنده زنده بودن است (دهخدا) .
در علوم اسلامی و قرآنی ، به عنوان جهت دهنده حرکت و اندیشه آدمی و مسبب بسیاری از کردار و رفتار معرفی می شود . قرآن کریم انسان را دارای پنج نفس معرفی نموده است ، به نظر فلاسفه می توان گفت :« نفس انسان یکی است ولی چهار جلوه و عمل از خودش نشان می دهد.» 
ادامه مطلب
دانلود قسمت پنجم از فصل نخست سریال هیولا محصول شبکه نمایش خانگی (بزودی)
(قسمت های 1 تا 4 اضافه شد)
مهران مدیری را خیلی ها بعنوان بهترین کارگردان ژانر طنز در ایران میدانند ، او بارها با سریال هایی نظیر: پاورچین ، نقطه چین ، شبهای برره ، در حاشیه و ... توانسته مخاطبان بیشماری را به آثار خود جذب کند ، مدیری اینبار کار جدید خود را تحت عنوان "هیولا" در شبکه نمایش خانگی عرضه میکند ، کاری طنز با ته مایه های اجتماعی که هر قسمت از آن حدود 1 ساعت شما را سرگرم
 تعداد قسمت های سریال تلخ و شیرین ، اخر قسمت سریال ترکی تلخ و شیرین کی هست ، تلخ و شیرین چند فصل است ، اخر سریال ترکی تلخ و شیرین چی میشه ، سریال تلخ و شیرین چند قسمت است
سریال ترکی تلخ و شیرین چند قسمت است 
حیات و مراد در سریال تلخ و شیرین و داستان قسمت آخر سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریل ترکی با نام Hayat Bazen  محصول شال 2016 ترکیه است ...دانلود قسمت آخر سریال ترکی تلخ و شیرین با دوبله فارسی
ادامه مطلب
از اواخر بهمن ۹۷ شروع کردم به دیدن سریال فرندز،و تاالان تا قسمت ۲ فصل نهم دیدمش.
منو اونجوری نمیخندونه، ولی خب واقعا حال خوب کنه...معمولا قبله خواب دو قسمت ازش میبینم و خیلی حال میده،ازالان قصه تموم شدنشو دارم میگیرم...
تا اینجا با این دو قسمت واقعا خندیدم:قسمت ۲ فصل نهم(اون قضیه مشت زدن راس به جویی و ...)
اگه اشتباه نگم قسمت ۱۷ فصل پنجم(اون قضیه که جویی از پشته پنجره خونه مانیکا یه دختررو تو ساختمون راس میبینه و .....)
دانلود سریال مانکن 1 تا 26
دانلود سریال مانکن قسمت 1
دانلود سریال مانکن قسمت 2
دانلود سریال مانکن قسمت 3
دانلود سریال مانکن قسمت 4
دانلود سریال مانکن قسمت 5
دانلود سریال مانکن قسمت 6
دانلود سریال مانکن قسمت 7
دانلود سریال مانکن قسمت 8
دانلود سریال مانکن قسمت 9
دانلود سریال مانکن قسمت 10
دانلود سریال مانکن قسمت 11
دانلود سریال مانکن قسمت 12
دانلود سریال مانکن قسمت 13
دانلود سریال مانکن قسمت 14
دانلود سریال مانکن قسمت 15
دانلود سریال مانکن قسمت 16
دانلود

معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب
همراهان گرامی در این قسمت با معرفی و آموزش کسب درآمد اینترنتی با نهال وب ، یک سایت خوب دیگر از سری سایت های کلیکی ایرانی در خدمت شما عزیزان هستیم ، نهال وب سایتی است متشکل از یک گروه با تجربه و دارای برنامه در عرصه کسب درآمد از اینترنت تا بتواند به شعار خود به عنوان بهترین سایت تبلیغات کلیکی در ایران جامعه عمل بپوشاند ، امیدواریم همچون گذشته ما را در مانیتورینگ و گزارش عملکرد این سایت نوظهو
برنامه سفر به بهشت اندیشه ها برنامه ای در مورد حضرت مولانا است که شبکه چهار سیما تولید کرد در این برنامه که در شهر قونیه ترکیه و شهر خوی ضبط شده است کارشناسان و اساتید ادبیات درباره مولانا، افکار و اندیشه های او صحبت می کنند. 
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
حدود چهار ماه از استعفای عادل عبدالمهدی از سمت نخست‌وزیری عراق در پی اعتراضات مردمی می‌گذرد و این کشور همچنان بدون نخست‌وزیر است.
دیروز پس از آنکه عدنان الزرفی نیز از تشکیل کابینه انصراف داد، مصطفی الکاظمی از سوی برهم صالح؛ رییس‌جمهور عراق مأمور تشکیل کابینه گردید. پیش از الزرفی نیز توفیق علاوی مأمور تشکیل کابینه شده بود که او نیز در موعد مقرر موفق به تشکیل کابینه نشد. بدین ترتیب الکاظمی سومین گزینه برای تشکیل کابینه پس از استعفای عادل
چیزی وجود ندارد که نخست همانند خود باشد و خود را به بیننده عرضه کند و بیننده ای وجود ندارد که نخست تهی و خالی باشد و سپس خود را پذیرای آن چیز کند - ما فقط از طریق نگاه می توانیم به چیزها نزدیک شویم و آنها را لمس کنیم- چیزهایی که حتی در رویا هم نمی توان آنها را سراسر عریان دید،زیرا نگاه خیره،آنها را می پوشاند و با گوشت خود آنها را در حجاب قرار می دهد.

مرلوپنتی: پیدا و ناپیدا(1964،ص130)
دانلود قسمت هشتم فصل نخست سریال طنز سالهای دور از خانه (بزودی ...)
***قسمت های 1 تا 7 اضافه شد***
یکی از موفقترین و پربازدیدترین سریال هایی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است شاهگوش میباشد ، سریالی که امروز در سایت قرار میگیرد یک اسپین آف جذاب و خنده دار از شاهگوش میباشد که روایتی تازه تر از کاراکترهای این مجموعه را به تصویر میکشد ، شما دوستداران فیلم و سریال ایرانی هر هفته میتوانید قسمت جدید سریال سالهای دور از خانه را از رسانه نمایش تی وی دانل
دانلود قسمت هفتم فصل نخست سریال طنز سالهای دور از خانه (بزودی ...)
***قسمت های 1 تا 6 اضافه شد***
یکی از موفقترین و پربازدیدترین سریال هایی که در شبکه نمایش خانگی منتشر شده است شاهگوش میباشد ، سریالی که امروز در سایت قرار میگیرد یک اسپین آف جذاب و خنده دار از شاهگوش میباشد که روایتی تازه تر از کاراکترهای این مجموعه را به تصویر میکشد ، شما دوستداران فیلم و سریال ایرانی هر هفته میتوانید قسمت جدید سریال سالهای دور از خانه را از رسانه نمایش تی وی دانل

در این قسمت شما را با روش کسب درآمد از قسمت Multiplay سایت freebitco.in آشنا خواهیم کرد. به همین منظور طبق بررسیهای که با چندین حساب کاربری از این قسمت داشتم در نهایت متوجه شدم که:(( در ابتدای بازی شانس برد و باخت شما تصادفی است و شما با روشهای مختلف میتونید سود داشته باشید اما با اجرای بیشتر بازی سیستم به طور مدام قسمت باخت (lose) را از قسمت برد (win) بیشتر میکند تا در نهایت کل سرمایه خود را در سایت از دست میدهید))ببینید من با هر روشی که شما فکرش رو بکنید امتح
بمب یک عاشقانه
یه دقیقه دیگه تو این شهر معلوم نیست کی زنده است کی مرده.
اگه قرار باشه من یه دقیقه دیگه زنده باشم، فکر می کردم دلم می‌خواد یه چیزایی بهت بگم که هیچ وقت نگفتم
این که من چقدر قیافه‌تو، صداتو، لحن حرف زدنتو، حتی وقتی باهام دعوا میکنی، خنده هاتو، همین خنده ای که میکنی و من خیلی وقتا نمیفهمم داری به من میخندی یا واقعا خوشحالی، اهمیتی که به کارت می‌دی، به شاگردات می‌دی، شانی که برای خودت قائلی، همین آرایش ناشیانه ی قشنگی که کردی
دانلود سریال کرگدن 1 تا 26

دانلود سریال کرگدن قسمت 1
دانلود سریال کرگدن قسمت 2
دانلود سریال کرگدن قسمت 3
دانلود سریال کرگدن قسمت 4
دانلود سریال کرگدن قسمت 5
دانلود سریال کرگدن قسمت 6
دانلود سریال کرگدن قسمت 7
دانلود سریال کرگدن قسمت 8
دانلود سریال کرگدن قسمت 9
دانلود سریال کرگدن قسمت 10
دانلود سریال کرگدن قسمت 11
دانلود سریال کرگدن قسمت 12
دانلود سریال کرگدن قسمت 13
دانلود سریال کرگدن قسمت 14
دانلود سریال کرگدن قسمت 15
دانلود سریال کرگدن 
دانلود سریال کرگردن 1 تا 26

دانلود سریال کرگردن قسمت 1
دانلود سریال کرگردن قسمت 2
دانلود سریال کرگردن قسمت 3
دانلود سریال کرگردن قسمت 4
دانلود سریال کرگردن قسمت 5
دانلود سریال کرگردن قسمت 6
دانلود سریال کرگردن قسمت 7
دانلود سریال کرگردن قسمت 8
دانلود سریال کرگردن قسمت 9
دانلود سریال کرگردن قسمت 10
دانلود سریال کرگردن قسمت 11
دانلود سریال کرگردن قسمت 12
دانلود سریال کرگردن قسمت 13
دانلود سریال کرگردن قسمت 14
دانلود سریال کرگردن قسمت 15
دانلود سریا
کشتیها که شب در پهنه اقیانوس از کنار هم می گذرندبا هم گفتگویی کوتاه دارند:نخست به یکدیگر علامت می دهندو سپس صدایی در تاریکی شنیده می شود.چنین است در اقیانوس زندگی که ما چون دو کشتی از کنار هم می گذریمو با هم گفتگو می کنیم:نخست یک نگاهو سپس یک صداو آنگاه تاریکی و سکوت.هنری وادزوُرث لانگ فلو"Signals in the Dark"Ships that pass in the night, and speak each other in passing,Only a signal shown and a distant voice in the darkness.So on the ocean of life we pass and speak one another, Only a look and a voice, then darkness again and a silence.Henry Wadsworth Longfellowب
حکمت نوشتاری (٩٦)
لبخندی از عمق دلم زدم اما آشکار نکردم و به راه خود ادامه دادم و … . 
به خانه رسیدم و … . 
▫روز بعد مردی را دیدم که با خود میگفت ای کاش حرف هایش را میشنیدم.
▫ و … به خانه رفتم و… .
◽روزگار توانم را از خستگی بریده بود گفتم با دوستان برویم بیرون هوا بس نا جوان مردانه ٢ نفره بود و… .
آن روز هم گذشت ندای قران از مسجد آمد. فریاد زدم: این بار دیگر که مرده و … . 
▫زبانم بند امد عرق کردم. پایم لرزید و جهان یه لحظه گرداگرد من شریان یافت. الل
نخست وزیر ژاپن: من قصد دارم پیام رئیس جمهور امریکا را به جنابعالی برسانم.
حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی: ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمی‌دانم.
ما در حسن نیت و جدی بودن شما تردیدی نداریم اما در خصوص آنچه از رئیس جمهور آمریکا نقل کردید، من شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی نمی‌دانم و هیچ پاسخی هم به او ندارم و نخواهم داد. مطالبی را که بیان خواهم کرد، در چارچوب گفتگو با نخست وزیر ژاپن است زیرا ما ژاپن را کشوری دوست می‌دانیم، اگرچه گ
هزاره نخست پیش از میلاد، به صورت رسمی به عنوان آغاز تمدن ایرانی دانسته می‌شود. در این هزاره آریایی‌ها تا 700 میلادی از دو بخش شمال شرقی و شمال غربی در سه بخش پارت، پارس و ماد وارد ایران‌زمین شدند. مادها نخستین پادشاهی آریایی را در 700 پ.م به رهبری دیاکو برپا کردند. در ادامه هخامنشیان پادشاهی را ادامه دادند. اسکندر دودمان هخامنشی را به زیر افکند و اشک یکم، بار دیگر پادشاهی را به ایرانیان برگرداند. ساسانیان با زوال اشکانیان بر اریکه قدرت نشستند.
:ﻗﺴﻤﺖ ﺍﻭﻝ :ﻭﻗﺘ ﻣﺮ ﺩﺳﺸﻮ ﺗﻮ ﺩﻣﺎ ﺁﺏ ﺑﺮﺰﺪ ﻭﺩﻣﺎ ﺭﻭ ﻪ ﺟﻮﺭ ﺍﺯ ﺎﺕ ﺩﺭﺑﺎﺭ ﻪ ﺷﺨﺺﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﺳﺨﺘ ﺑﺘﻮﻧﻪ ﺑﻮﺷﺘﺶ ﻭ ﻭﻗﺘ ﻓﻬﻤﺪﺧﺴﻪ ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺑﺸﻪ !...:ﻗﺴﻤﺖ ﺩﻭﻡ:ﻭﻗﺘ ﺴ ﺧﻮﻧﻪ ﻧﺴﺖ ﺻﺪﺍ ﺗﻠﻮﺰﻮﻥ ﺭﻭ ﺗﺎ ﺁﺧﺮﺑﺒﺮﻦ ﺑﺎﻻ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺧﺎﻣﻮﺷﺶ ﻨﺪ . ﺗﺎ ﻭﻗﺘ ﺗﻠﻮﺰﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﻭﺷﻦ ﺮﺩ ﺍﺯ ﺗﺮﺱ ﻣﻨﺤﺪﻡ ﺷﻪ:ﻗﺴﻤﺖ ﺳﻮﻡ:ﻭﻗﺘ ﻣﻮﻫﺎﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺣﻤﺎﻡ ﺳﺸﻮﺍﺭﻣﻨﺪ،ﺳﺸﻮﺍﺭ ﺭﻭ ﺗﻮ ﺣﺎﻟﺖ ﺭﻭﺷﻦ ﺍﺯ ﺑﺮﻕ ﺑﺸﺪ ﺗﺎﻧﻔﺮ ﺑﻌ
سریال چرنوبیل (برای دانلود زیرنویس سریال چرنوبیل میتوانید به وبسایت سلام ساب مراجعه کنید ) با هیاهویی که به راه انداخت، تلنگری به لیست برترین آثارِ تلویزیونی تاریخ از نگاهِ کاربران IMDB زد و برای چند هفته به رتبه نخست صعود کرد. اما حالا که از آن هیاهو فاصله گرفته‌ایم، تقریبا همه چیز به حالت اولیه بازگشته است؛ دوباره دو قسمت مستند «سیاره زمین» (Planet Earth) بالای لیست را به خود اختصاص داده‌اند و در رتبه سوم نام «جوخه برادران» (Band of Brothers) دیده می‌
عنوان: نخست وزیر زن
تعداد قسمت ها:59
محصول:چین
سال تولید:2013
معرفی سریال:   لو ژان دختری است که برای فرار از دست ظلم های زن پدر بی رحمش وارد قصر می شود و در همان ابتدا به خاطر استعداد ذاتی اش در زمینه سفال ، در بخش سفالگری قصر مشغول به کار می شود . پس از دیداری اتفاقی میان او و ولیعهد گائو ژان ، ولیعهد عاشقش می شود . اما حسادت های اطرافیان نسبت به شاهزاده باعث وقوع کودتا می شود . در زمان کودتا لو ژان به ولیعهد بسیار کمک می کند و باعث پیروزی او می شود .
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98 | دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم عصر جدید دانلود مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم برنده فینال مسابقه عصر جدید قسمت 12 دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98
سمت دوازدهم برنامه عصر جدید دوشنبه ۵ فروردین ماه پخش شد. مسابقه استعدادیابی مهیجی که تا کنون نظر مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است. در قسمت های قبلی این برنامه ا
نام : دکتر اسلیپ Doctor Sleep 
کیفیت :   720     1080   
موضوع : ترسناک/ هیجان/ انگیز
محصول : انگلیس
خلاصه داستان :سال‌ ها بعد از رویدادهای قسمت نخست، دنی تورنس که همچنان با کابوس‌ های دوران کودکی خود درگیر است، دختر بچه‌ ای را ملاقات می‌ کند که قدرت‌ هایی شبیه او داشته و دنی باید بین کمک کردن به خودش و این دختر یک مسیر را انتخاب کند.

ادامه مطلب
نام : دکتر اسلیپ Doctor Sleep 
کیفیت :   720     1080   
موضوع : ترسناک/ هیجان/ انگیز
محصول : انگلیس
خلاصه داستان :سال‌ ها بعد از رویدادهای قسمت نخست، دنی تورنس که همچنان با کابوس‌ های دوران کودکی خود درگیر است، دختر بچه‌ ای را ملاقات می‌ کند که قدرت‌ هایی شبیه او داشته و دنی باید بین کمک کردن به خودش و این دختر یک مسیر را انتخاب کند.

ادامه مطلب
2432 - «حسین فردوست» رئیس دفتر ویژه
اطلاعات «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش درباره فساد اقتصادی در دربار پهلوی
نوشت:‌ “در دوران نخست‌وزیری هویدا همه می‌چاپیدند و او کاملا نسبت به این
وضع بی‌تفاوت بود. از سال 1350 تا 1357 تنها در بازرسی (قسمت تحقیق آن)
3750 پرونده سواستفاده کلان تشکیل شد که عموما به دادگستری ارجاع گردید.
اما همه پرونده‌ها طبق دستور شفاهی هویدا به وزیر دادگستری، بایگانی می‌شد و
شاه نیز اهمیتی به این امر نمی‌داد و این کار از نظرش بی
١٩٢٠ م: محمدجعفرخان گراشی (شیدا گراشی) (شاعر)
١٩٢١ م: عبدالبهاء رهبر بهائیان) / حیدرخان عمواوغلی (انقلابی چپ‌گرا)
١٩٢٤ م: میرزاده عشقی (سید محمدرضا کردستانی) (شاعر و روزنامه‌نگار)
١٩٢٥ م: محمدعلی‌شاه قاجار (شاه ایران)
١٩٢٦ م: محمدولی‌خان تنکابنی (نخست‌وزیر ایران) / محمدتقی شوریده شیرازی (شاعر) / آیت‏اللَه سید محمد فیروزآبادی یزدی (روحانی شیعی)
١٩٢٧ م: عبدالمجیدمیرزا عین‌الدوله (نخست‌وزیر ایران) / کامران‌میرزا نایب‌السلطنه (پسر ناصرالدی
الهی آمریکایی بشم ... رئیس جمهورم تو باشی
یا اینکه
الهی اسرائیلی بشم ... نخست وزیرم تو باشی

یا اینکه

دیگه خسته شدم از بس که مسئول بی کفایت، زشت، بدقواره، بد ریخت و صد البته پشمالو دیدم

یا اینکه

قربان شما بابا خرسها
موگلی
هیچ کس نمی‌دانست هشتادوهشت همان وی‌های آویخته‌ی من و توست که از پست‌ترین نقاطشان آویزان شده‌اند. با داغ شدن تنور انتخابات شاطر نگهبان فریاد می‌زد صف را ترک نکنید، نان و نام به همه خواهد رسید. با اون همه هیجان قطعا سوال کردن کار حرامی بود. برای نمونه اگر می‌پرسیدی چگونه با بستن یک دست‌بند سبز افکار بسته یک شبه باز و روشنفکر می‌شوند؟ چگونه نخست‌وزیر خط امام خوش خط می‌شود؟ چگونه آخر این راهی که رهنورد می‌رود، با سالار شدن یک مرد، مردسال
دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید دل پخش شده 18 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید نمایش خانگی ایرانی دل بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود قسمت ششم 6 سریال جدید

ادامه مطلب
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آستانه سفر به واشنگتن برای رونمایی از معامله قرن در جمع خبرنگاران گفت، سه‌شنبه روزی تاریخ‌ساز خواهد بود.
به گزارش تابناک به نقل از فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز یکشنبه (امروز) در آستانه رونمایی از طرح موسوم به «معامله قرن»، راهی واشنگتن شد.
نتانیاهو در فرودگاه تل‌آویو، گفت:‌ «به واشنگتن می‌روم تا درباره طرح آمریکا که فکر می‌کنم موجب پیشرفت اسرائیل خواهد شد، بشنوم. به دفعات با رئیس
از این قسمت می توانید لینگ مورد نظر را بازدید کنید .
سرکار خانم الهه بارونی نژاد تلاش جنابعالی برای شرکت در “سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور” را ارج نهاده و کسب مقام “نخست کشوری” در بخش “نرم افزار” برای تولید اپلیکیشن قرآن و عترت با استفاده از ابزار های “برنامه ساز JoApp” را خدمت جنابعالی و همکار گرامی آقای علیزاده تبریک میگوییم و موفقیت در تمامی مراحل زندگیتان را آرزومندیم.
باشد که تلاشتان تداوم بخش تولید محتوای در
تصاویر منتشر شده از دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب، روایتگر سرنوشت پیامی است که به مقصد خود نرسید. آبه شینزو نخست وزیر ژاپن که به جمهوری اسلامی ایران سفر کرده است، صبح امروز (پنجشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کرد.در دقایق اولیه انتشار خبر و تصاویر این دیدار، پاکتی که در یک تصویر بر روی میز و در تصویر دیگر در کنار «آبه شینزو» قرار داشت مورد توجه ناظران قرار گرفت.
در این تصویر نامه‌ای بر روی می
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
این سری پست‌ها به شکل ارائه خلاصه داستانی از هر قسمت به همراه تصاویر منتشر می‌شوند با این هدف که آن دسته افرادی که با این انیمه خاطره داشته می‌خواهند قسمت خاصی از این انیمه را دوباره ببیند، مجبور نباشند تا همه‌ی قسمت‌ها را دانلود کرده تا به یک قسمت برسند ... با توجه به این موضوع قابل ذکر و توجه است: افرادی که این انیمه را تا کنون ندیده‌اند خطر اسپویل شدن یا لو رفتن کامل داستان وجود دارد پس خواهشا برای این کار به قسمت دانلود انیمه‌ی آکادمی
برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وب
در نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .
در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .
این سایت کلیکی ایرانی د
باربری مشهد از جمله معتبرترین و مورد اعتماد ترین شرکتهای باربری در کشور می باشد که هم در زمینه حمل بار درون شهری و هم برون شهری فعالیت می کند و حمل بار از مشهد به سمیرم به ارزانترین قیمت از جمله سرویسهای این باربری می باشد.مدیریت باربری مشهد از ابتدا فعالیت خود برنامه بلند مدتی را برای تبدیل شده این باربری به یکی از معتبرترین باربری های کشور به اجرا گذاشته است. این باربری همکنون در بین مردم با نام تجاری نتسان شناخته می شود و شهرت باربری نتسا
دانلود انیمه Tears to Tiara

داستان در دنیایی شبیه به قرون وسطی و خیالی جریان داره.ارتش امپراطوری برای زنده کردن فرمانروای شیاطین دختریو به عنوان قربانی اماده میکنن ، ولی فرمانروای شیاطین به اونا بی اعتانایی و قربانیو نجات میده و بقیشو تو انیمه ببینید

اکشن - ماجراجویی - فانتزی -

قسمتhttps://xip.li/qzTsgT 1
قسمتhttps://xip.li/ppjoMj ۲
قسمتhttps://xip.li/8wDRp7 ۳
قسمتhttps://xip.li/pY24Xm ۴
 قسمتhttps://xip.li/KSnLDV ۵
قسمتhttps://xip.li/7MPhSO ۶
قسمتhttps://xip.li/il5Pkm ۷
قسمتhttps://xip.li/w3BFE7 ۸
قسمتhttps://xip.l
-----------------------------------------------------------------
یه روز بعد از ناهار که کمی خلوت تر بود و اون داشت قفسه هاش رو مرتب می کرد، رفتم پیشش و به نحوی که مانع انجام کارش نباشم و البته روابط سلسله مراتبی رو به هم نزنم صحبت رو شروع کردم: «چطوری همایون؟ چند وقته می خوام یه چیزی ازت بپرسم».
- خوبم جناب سعیدی ممنون. بفرمایید.
- می خواستم بپرسم چطور می تونی هر ماه سه چهار تا سفر بری؟ چطوری برنامه ت رو هماهنگ می کنی؟»
همایون اصلا فکر نکرد. سریع گفت: «من هر ماه سه چهار تا سفر
فصل چهارم:
قسمت اول:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت اول
قسمت دوم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت دوم
قسمت سوم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت سوم
قسمت چهارم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت چهارم
قسمت پنجم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت پنجم
قسمت ششم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت ششم
قسمت هفتم:
کیفیت 480
کیفیت 720
کیفیت 1080
زیرنویس فارسی قسمت هفتم
قسمت هشتم:
کیفیت

انتخاب مهندس مهدی بازرگان به نخست‌وزیری دولت موقت از سوی امام‌خمینی‌(س)
ده‌ها خبرنگار داخلی و خارجی، گروه‌های مختلف مردم و جمعی از نزدیکان امام در سالن مدرسه‌ی علوی اجتماع کرده‌اند. آیت‌الله هاشمی رفسنجانی حکم نخست‌وزیری مهندس مهدی بازرگان را قرائت می‌کند. در حالی که مردم هر لحظه به پیروزی نزدیکشان امیدوارتر می‌شوند، جمعی از تیمساران ارتش در حال فراهم کردن مقدمات اجرای طرحی با حمایت مستقیم آمریکا برای دستگیری امام و کشتن مردم ه
دانلود انیمه Tears to Tiara

داستان در دنیایی شبیه به قرون وسطی و خیالی جریان داره.ارتش امپراطوری برای زنده کردن فرمانروای شیاطین دختریو به عنوان قربانی اماده میکنن ، ولی فرمانروای شیاطین به اونا بی اعتانایی و قربانیو نجات میده و بقیشو تو انیمه ببینید

اکشن - ماجراجویی - فانتزی -

قسمتhttps://xip.li/qzTsgT 1
قسمتhttps://xip.li/ppjoMj ۲
قسمتhttps://xip.li/8wDRp7 ۳
قسمتhttps://xip.li/pY24Xm ۴
 قسمتhttps://xip.li/KSnLDV ۵
قسمتhttps://xip.li/7MPhSO ۶
قسمتhttps://xip.li/il5Pkm ۷
قسمتhttps://xip.li/w3BFE7 ۸
قسمتhttps://xip.l
فایل های  مربوط به درس آمار و احتمال مهندسی  
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
برای دریافت تمرین درس آمار و احتمال مهندسی از طریق لینک زیر اقدام نمائید
سری اول تمرین آمار
پادشاهی می خواست نخست وزیرش را انتخاب کند. چهار اندیشمند بزرگ کشور فراخوانده شدند. 
آنان را در اتاقی قرار دادند و پادشاه به آنان گفت که: «در اتاق به روی شما بسته خواهد شد و قفل اتاق، قفلی معمولی نیست و با یک جدول ریاضی باز خواهد شد، تا زمانی که آن جدول را حل نکنید نخواهید توانست قفل را باز کنید. اگر بتوانید پرسش را درست حل کنید می توانید در را باز کنید و بیرون بیایید».
پادشاه بیرون رفت و در را بست. سه تن از آن چهار مرد بلافاصله شروع به کار کردند.
١٩٥١ م: محمدتقی ملک‌الشعراء بهار (شاعر، روزنامه‌نگار، تاریخ‌نگار و نمایندۀ مجلس شورای ملی) / حاجعلی رزم‌‌آرا (نخست‌وزیر ایران) / وثوق‌الدوله (حسن وثوق) (نخست‌وزیر ایران) / صادق هدایت (نویسنده و مترجم)
١٩٥٤ م: علیرضا پهلوی یکم (دومین پسر رضاشاه) / حسین فاطمی (روزنامه‌نگار و وزیر خارجۀ دولت مصدق)
١٩٥٥ م: احمد قوام (قوام‌السلطنه) (نخست‌وزیر ایران در پنج نوبت) / ممتازالسلطنه (نخست‌وزیر ایران)
١٩٥٧ م: آقاخان سوم (سر سلطان محمدشاه) (٤٨مین امام ف
دانلود کامل قسمت 3 سریال دل محصول 1398 به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت 3 سریال دل پخش شده 27 آذر با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود کامل قسمت 3 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود کامل قسمت 3 سریال

ادامه مطلب

سومین قسمت از فیلمترسناک «آنابل» در دستور ساخت کمپانی «نیولاین» قرار گرفت.
کمپانی نیولاین قصد دارد تا ادامه فیلم‌های ترسناک خود را با ساخت سومین قسمت «آنابل» پی بگیرد.
«آنابل ۳» قرار است ۳ جولای ۲۰۱۹ راهی سینماها شود.
گری دوبرمن که نویسنده فیلمنامه دو قسمت قبلی فیلم این عروسک ترسناک
است، با قسمت سوم این فیلم، نخستین تجربه کارگردانی خود را نیز انجام
می‌دهد. او فیلمنامه این قسمت را نیز نوشته است.
۴ فیلم از مجموعه فیلم‌های ترسناک در
برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وبدر نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .این سایت کلیکی ایرانی دارا

برخی از مزایای کسب درآمد اینترنتی با نهال وبدر نهال وب با تبلیغاتی به مراتب مناسب تر از نظر نرخ و قیمت هر تبلیغ نسبت به سایر سایت های کیلیکی ایرانی و همرده روبرو هستید (تا ۷۰ تومان به ازای هر کلیک و بازدید )که کمک می کند تا با کمی برنامه ریزی و پشتکار از این سایت به درآمد مناسبی برسید .در نهال وب شما با معرفی سایت به دوستان خود می توانید تا ۲۰ درصد دریافتی از کلیک زیر مجموعه را نصیب خود نمایید و به درآمد خود بیافزایید .این سایت کلیکی ایرانی دار
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن | دانلود قسمت اول سریال کرگدن،
دانلود سریال کرگدن قسمت اول با لینک مستقیم
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن با کیفیت عالی 1080p

قسمت اول سریال کرگدن

قسمت دوم سریال کرگدن

قسمت سوم سریال کرگدن

قسمت چهارم سریال کرگدن

قسمت پنجم سریال کرگدن

قسمت ششم سریال کرگدن

قسمت هفتم سریال کرگدن

قسمت هشتم سریال کرگدن

دانلود قسمت 1 سریال کرگدن | دانلود قسمت اول سریال کرگدن،
دانلود سریال کرگدن قسمت اول با لینک مستقیم
دانلود قسمت 1 سریال کرگدن با کیفیت عالی 1080p

قسمت اول سریال کرگدن

قسمت دوم سریال کرگدن

قسمت سوم سریال کرگدن

قسمت چهارم سریال کرگدن

قسمت پنجم سریال کرگدن

قسمت ششم سریال کرگدن

قسمت هفتم سریال کرگدن

قسمت هشتم سریال کرگدن

دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال دل پخش شده 25 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل قسمت هفتم 7 سریال

ادامه مطلب
AnimeDLR APK یک برنامه کاربردی است که به شما امکان می دهد قسمت های انیمه ، کارتون و درام را در سایت های استریم ضبط کنید تا بتوانید آنها را بصورت آنلاین تماشا کنید (بدون نیاز به بارگیری قسمت قبل از تماشای آن) یا آفلاین (قسمت قبل از پخش آن بارگیری می شود) دستگاه اندرویدی شما
می توانید قسمت های تماشا شده را مرتباً پیگیری کنید ، سریال ها را در موارد دلخواه خود اضافه کنید.
ادامه مطلب
متخصصان طراحی سایت مانند Jacob Nielsen و Kyle Soucy اغلب به طراحی صفحه نخست برای موفقیت وب سایت تاکید کرده اند و اظهار کرده اند که صفحه نخست مهم ترین صفحه یک وب سایت است. هرچند طراحان در سال 2000 دریافتند که مقدار زیادی از ترافیک وب سایت توسط کاربران از طریق رد کردن صفحه نخست و مستقیما هدایت شدن به محتوی داخلی سایت به وسیله ی موتور های جست و جو، خبرنامه های ایمیلی و RSS feed ها بود. که این موضوع باعث شد بسیاری از طراحان به این استدلال برسند که صفحات نخست برخل
دانلود قسمت 4 فصل هشتم سریال گیم اف ترونز | دانلود قسمت چهارم گیم اف ترونز فصل 8  برای دانلود قسمت چهارم فصل هشتم گیم اف ترونز کلیک کنید. بیشتر بخوانید ... دانلود زیرنویس فصل چهار سریال Game of Thrones · دانلود زیر نویس ...
دانلود فصل چهارم سریال گیم اف ترونز دانلود فصل چهارم سریال گیم اف ترونز | دانلود سریال گیم اف ترونز فصل 4 |دانلود فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت | گات.
ادامه مطلب
2545 - «اسدالله علم» وزیر دربار، نخست‌وزیر و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: "عرض کردم «یک قسمت پول زمین والاحضرت ثریا را که در «سرخه حصار» ملی شده، از دولت گرفتم ولی دولت به من می‌گوید بنویس که این پول را (هشت میلیون تومان) دولت در اختیار دربار می‌گذارد و اسمی نبرید». فرمودند «دولت غلط کرده همچین حرفی زده است. بنویسید که باید بدهید تا به آنها که احجاف شده پرداخته شود». عرض کردم «قبلاً نوشته بودم، ولی می‌گویند این طور بنویسید
    باربری تهران در زمینه حمل بار بین شهری شبکه ای گسترده در سراسر کشور ایجاد کرده و حمل بار از تهران به اقصی نقاط کشور از جمله رفسنجان را به انجام می رساند. حمل بار درون شهری در کلان شهر تهران نیز توسط این باربری به انجام می رسد.باربری تهران یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین شرکت های فعال در صنعت حمل و نقل کشور محسوب می شود که سالهاست با نام تجاری نتسان در این شهر فعالی می کند.این باربری در دو زمینه فعالیت خود را متمرکز نموده است. نخست حمل بار و اث
دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال دل پخش شده 2 بهمن ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل قسمت هشتم 8 سریال

ادامه مطلب
دانلود قسمت 7 فصل هشتم سریال گیم اف ترونز | دانلود قسمت هفتم گیم اف ترونز فصل 8 : دانلود سریال Game of Thrones فصل 8 - دانلود قسمت پنجم فصل هشتم ...
اما نباید از این واقعیت که این دانلود قسمت پنجم فصل هشتم گیم اف ترونز سریال از کتاب های نغمه یخ و اتش و چندین کتاب دیگر که تقریبا هر کتاب یکی دو فصل از ... دانلود قسمت سوم فصل 8 سریال گیم اف ترونز Game OF Thrones(بازی ...
 دانلود قسمت سوم فصل هشتم سریال Game Of Thrones که فصل آخر آن پس از دو سال منتشر شد. 
ادامه مطلب
مسکن در تهران باز هم ارزان شدشهریورماه ۱۳۹۸ میانگین قیمت مسکن شهر تهران به ۱۲ میلیون و ۹۶۹ هزار تومان در هر متر مربع رسید که ۱.۷ درصد نسبت به ماه قبل کاهش نشان می دهد؛ مردادماه نیز قیمتها ۳.۱ درصد افت کرده بود.
به گزارش ایسنا، شاخص قیمت مسکن شهر تهران برای دومین ماه پیاپی منفی شد. بر اساس اعلام دفتر اقتصاد مسکن، در شهریورماه ۱۳۹۸ متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان در شهر تهران به ۱۲ میلیون و ۹۶۹ هزار تومان رسید که نسبت به ماه قبل ۱.۷ درصد کاهش و نس
سلام.
قرار بود که برای دانش اموزان هفتم یه ویدئو آموزشی تهیه کنم.
یه آموزشی رو دیدم که به نظرم مفید و جامع هست. چهارتا بخشه که به ترتیب میذارم لینکش رو وارد لینک بشید و مرحله با  مرحله باهاش پیش برید و در آخر هم فایل ورد رو برای من ارسال کنید به ایمیل.
قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم
دانلود قسمت شانزدهم 16 سریال دل از یوتوب به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت شانزدهم از یوتوب پخش شده 25 اسفند ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 16 شانزدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل از یوتوب جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها از یوتوب

ادامه مطلب
دانلود قسمت سیزدهم 13 سریال دل از اپارات به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود سریال دل قسمت سیزدهم از اپارات پخش شده 7 اسفند ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود قسمت 13 سیزدهم سریال نمایش خانگی ایرانی دل از اپارات جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها از اپارات

ادامه مطلب
فایل های  مربوط به درس آمار و احتمال مهندسی  
قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
قسمت پنجم
قسمت ششم
قسمت هفتم
قسمت هشتم
قسمت نهم
قسمت دهم
قسمت یازدهم
قسمت دوازدهم
قسمت سیزدهم
برای دریافت تمرین درس آمار و احتمال مهندسی از طریق لینک زیر اقدام نمائید
سری اول تمرین آمار
متغیر تصادفی
امید ریاضی
نمره امار
در دنیایی [پس از یک واقعه فاجعه بار] که توسط «اعداد» کنترل میشه و هر انسانی «شماره» مخصوص هویت خودش رو داره. این اعداد می‌تونه هر چیزی مربوط به زندگی شخص باشه. این شماره ممکنه مسافتی که شخص طی کرده یا تعداد دفعاتی که دیگران از یه شخص تعریف و تمجید کردن باشه. همچنین اگه این شماره‌شون صفر بشه، باعث سقوطشون به ورطه «گودال» میشه. در سال 305 تقویم آلشیان، هینا ماموریتی رو از مادرش که شمارش به صفر رسیده، به عهده می‌گیره تا به دنبال قهرمان افسانه‌ای
فیلم تاج و تخت فصل اول قسمت اول از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
دانلود قسمت 1 از فصل 1 سریال بازی تاج و تخت
پشت سن قسمت آغاز از زمان هشت سریال بازی کلاه و سلامت Game of از کانال Geekitor ویدیو آدم های تنش ۳ برنده دنیای از کانال حوزه. ▶ 51 19
Aug 4 2017
منتظر بخش های آینده این مجموعه از شکیبایی شما دوبله فارسی بخش آغاز از زمان 8 مجموعه بازی تاج و سلامت Game of از کانال پرتو.
ادامه مطلب
تقویم هجری قمری به چه صورت است

تقویم هجری قمری‌، چهارده قرن تقویم دینی مسلمانان جهان
بوده است. از
آنجا که قسمت عمدة وقایع دینی و ملی تاریخمان بر اساس تقویم هجری قمری ضبط و
ثبت شده‌، از این رو آشنایی با این تقویم‌، بسیار مهم است.
تاریخ نویسان و
سایر پژوهشگران دربارة چگونگی پیدایی و سیر تحول تقویم هجری قمری در
بخش‌های مختلف جزیره العرب، در 18 سال نخست پس از هجرت پیامبر اکرم(ص)
اختلاف نظر دارند.
ادامه مطلب
سلام دوستان برای دانلود قسمت 5 پایتخت 6 روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود قسمت 5 (پنج) پایتخت 6 شش

مجموعه ی دیدنی پایتخت مجموعه ی بسیار جذابی است و تا کنون مجموعه ای به این زیبایی و با مفهومی ساتخ نشده . ضمن اینگه بازیگرانش هم قهار و کاربلد هستند.
از جمله ی این بازیگران می توان به نقی معمولی یا همان محسن تنابنده ی خودمون اشاره کرد. تا کنون 5 قسمت از سریال دیدنی پایتخت سپری شده و اما حالا نوبت قسمت 6 ششم این مجموعه هست.
قسمت های پیشین کیفیت زیادی داشتن
محققان اولین سری تلویزیون نامرئی OLED با وضعیت خاموش کاملا شفاف را تولید کردند در نمونه نخست تلویزیون نامرئی از فناوری LED جهت تشکیل تصویر استفاده شده است. مشکل اصلی سری نخست این تلویزیون شفافیت ناقص صفحه نمایشگر در وضعیت خاموش بود. محققان با طراحی مجدد پنل و استفاده از فناوری OLED نه تنها کیفیت تصویر را افزایش دادند بلکه با خاموش شدن تلویزیون، نمایشگر به یک شیشه کاملا شفاف تبدیل می شود تلویزیون نامرئی در نگاه اول درست شبیه یک شیشه معمولی است،
دانلود کامل سریال قسمت دهم 10 دل به کارگردانی منوچهر هادی, دانلود کامل سریال دل قسمت دهم پخش شده 16 بهمن ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود کامل سریال قسمت 10 دهم نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون  تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه با ترافیک نیم بها دانلود کامل سریال

ادامه مطلب
آزمون LSAT و معرفی کامل این آزمون ، ساختار آزمون LSAT ، هزینه شرکت در آزمون LSAT و نحوه ثبت نام در آزمون LSAT
آزمون اجرایی حقوق یا همان آزمون LSAT یک آزمون طراحی شده استاندارد به منظور بررسی استعداد فرد برای تحصیل در رشته حقوق است. این آزمون خود یک بخش کامل از فرآیند پذیرش در این رشته در آمریکا و کانادا و امتیازی جهت دریافت بورسیه تحصیلی از سایر کشورها است. به واقع گذراندن این آزمون برای دانشکده های حقوق که در آمریکا و  کانادا واقع شده اند، الزامی م
تیزرآنونس قسمت چهارم 4 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی, تیزرآنونس سریال دل قسمت چهارم پخش شده 4 دی ماه 98 با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, تیزرآنونس قسمت چهارم سریال نمایش خانگی ایرانی دل جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه تیزرآنونس سریال

ادامه مطلب
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):مؤمن درگرفتاری صبوراست ومنافق درگرفتاری بی تاب. سکوت مؤمن تفکروسکوت منافق غفلت است. بر زبان مؤمن نور(الهی) است ودرخشان وبر زبان منافق شیطانی است که سخن میگوید. درعمل مؤمن یقین دیده میشودودرعمل منافق شک.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):کسی که از روی شناخت عبادت نکندمانند خر آسیاست.
امام صادق(علیه السلام):خداوندشمارامشمول رحمت خودگرداند.بلاها نخست به ما روی می آورد آن گاه به شما. آسایش ها نخست به ما روی می آورد سپس
داستان Re.Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Shin Henshuu-ban
نسخه جدید از فصل اول انیمه که هر قسمت آن در حدود یک ساعت است و هر دو قسمت از فصل اول در یک قسمت باز پخش شده ...
ژانر : درام، فانتزی، روانشناختی، هیجانی
زبان : ژاپنی
رده سنی:+17
زبان انیمه : ژاپنی
تعداد قسمت ها: 13زمان هر قسمت : 52 دقیقهکیفیت : HD 720p - 480p - 1080pآغاز پخش : 2020-وضعیت Re.Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu - Shin Henshuu-ban : پایان پخشروز پخش : چهارشنبه ها
جهت آگاهی از بروزرسانی جدیدترین های پخش شده و زیرنویس ها، عضو کانال تلگرام شو
کارگردان: کیارش اسدی زاده | ژانر: اجتماعی، هیجان انگیز، خانوادگی | تاریخ انتشار: از پاییز ۱۳۹۸
تعداد قسمت ها: ۲۶ قسمت | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: صادق یارى
قسمت ۱۳ اضافه شد.
خلاصه داستان سریال کرگدن :
 پنج جوان، به واسطه مهارت‌هایشان وارد چالش کرگدن می‌شوند و این سرآغاز رفاقت بین آنهاست، فارغ از اینکه چالش از طرف یک مافیای بزرگ و پرقدرت طراحی شده است و ماجراهای غیرقابل پیش‌بینی را رقم
دانلود سریال ن.خ در سایت ها این سریال کمدی قرار است
برای شبکه اول سیما ساخته شود
سریال ن. خ سریالی زیباست و برای پخش در ایام عید ساخته شده است
توجه داشته باشید که در 16 قسمت متفاوت ساخته می شود
و این قسمت ها نقاط مشترکی با هم دارند
از جمله نقاط مشترک این قسمت ها
وجه خنده ی تمامی آن هاست
وجه خنده ی تمامی آن ها را باید حفط  نماییم چرا که اگر وجه خنده تمامی قسمت های آن را
حفظ نکنیم
ریزش مخاطبین در ط.ل سریال امری حتمی خواهد بود
شما باید قسمت ها را پیگی
تاریخ برنامه هاى پیش روى بى تى اس
→8مى شروع پیشفروش البوم ژاپنى 'Map Of The Soul: 7 the Journey' از ساعت ٧:٣٠صبح به وقت ایران 
12مى پخش قسمت 1 و 2 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وقت ایران)
←11مى سومین تبلیغات BodyFriend
←14مى پخش قسمت 3 Break The Silence در ویورس (٤:٣٠ صبح به وقت ایران)
پخش کنسرت Love Yourself:Seoul از شبکه JTBC (١١شب به وقت کره - ٦:٣٠ عصر به وقت ایران)
←19مى پخش قسمت 4 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وقت ایران)
←21مى پخش قسمت 5 Break The Silence در ویورس (ساعت ٤:٣٠ عصر به وق
دانلود رایگان قسمت  نهم سریال پایتخت 6 اثری از سیروس مقدم, دانلود رایگان قسمت  نهم سریال پایتخت 6 پخش شده شنبه 9 فروردین 99 با لینک مستقیم کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 1080p HD, دانلود رایگان قسمت  نهم سریال کمدی جذاب پایتخت 6 جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود رایگان قسمت  نهم سریال

ادامه مطلب
خب این رای گیری دیگه واقعا مهمه
https://namesns.com/m/entertainer/rank_list.html?cate=1&cate2=2&gender=1
تو این رای گیری هم تو قسمت گروه ها و هم در قسمت بازیگرا پسرا کاندید شدن
تو قسمت بازیگرا ته ته نامزد شده*_*
که متاسفانه کلا خیلیییی عقبیم
اینم یادتون باشه که هر سی ثانیه امکان رای دهی وجود داره
پس دست بجنبونین و پسرامونو ببرین بالا
آرمی..فایتیییینگ!

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها